18 Eylül 2017
Yorum Yap
#9474537

Eureko Sigorta Muhatap Bulamıyorum!

Eureko Sigorta müşteri hizmetlerini hasar (kayıp) ödemesi hakkında bilgi almak ve bir an önce ödemenin yapılması için aradığımda dosyanın incelenmesi süresi hakkında her defasında farklı tarih farklı açıklama yapıyorlar. 18 gündür ilerleme kaydedilmedi, bugün aradım yeni bir tarih yeni bir bahane ilettiler, muhatap bulamıyorum.

Salih 862 Okunma

Cevaplar

 • Salih06 Ekim 2017

  Bugün ödemeler yapılmış, müşteri temsilcilerin her defasında farklı geri bildirimleri biz müşterileri germekte, en kısa zaman 15 güne tekabül ettiğini anladım.

 • Salih05 Ekim 2017

  Halen dosyam incelenmekte, belirttiğiniz tüm süreler 15 iş günü doldu, en kısa zamanınız ne zaman veya paşa gönlünüz ne zaman dosyayı sonuçlandıracak, neyi beklediğimi bilmek istiyorum, saygılarımla

 • Salih27 Eylül 2017

  En kısa sürede benimle iletişime geçeceğiniz için heyacanlanmıştım ama 1 hafta oldu aramadınız, en kısa süre sizde kaç güne tekabül ediyor acaba, paşa gönlünüze saygılarımla arz ederim,

 • Salih26 Eylül 2017

  Dosyamın ne zaman neticeleneceği belli değil, her defasında farklı tarihler verilmekte, bugün de yeni bir tarih verdiler, müşteri temsilcileri net söylemiyor ama sanki süreçlerin içerisinde paşa gönlüm süreçlerinin olduğunu tahmin ediyorum, benim dosya paşa gönlüm sürecini bekliyor galiba.

 • Salih19 Eylül 2017

  3 haftadır degerlendirilmekte zaten, neyi bekliyorsunuz, bütün belgeler 3 haftadır elinizde

 • Eureko Sigorta Temsilcisi18 Eylül 2017

  Sigortalımız tarafından iletilen bildirim, Eureko Sigorta tarafından değerlendirmeye alındı. Sigortalımız ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Sigortalımız ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.eurekosigorta.com.tr Bize ulaşın linkinde bulunan İletişim Formu’ndan veya 0850-222 66 60 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler