02 Haziran 2015

Eureko Sigorta İkame Araç!

6 saattir ikame araç bekliyorum. Ha geldi, ha gelecek.

Ali 521 Okunma

Cevaplar

 • Eureko Sigorta Temsilcisi04 Haziran 2015

  Merhaba, Süreç olarak yaşanan mağduriyetin giderilmesi adına tarafımızdan gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Saygılarımızla. EUREKO SİGORTA A.Ş.

 • Ali04 Haziran 2015

  Ticari taksi fişlerini merkeze göndermemi istediler. Bende göndereceğim. Aslında işin maddi kısmında değilim. Teşekkürler.

 • Ali04 Haziran 2015

  İkame araç talebinden 23 saat sonra çok yukarılardan birini arayınca işler çözüldü. Ertesi gün bir saat içerisinde sıfır araç ikame olarak teslim edildi. Daha önce her aradığımda birazdan döneceğiz diyenler dönmezken, ertesi gün araç tesliminden sonra bir çok kez arandım. Bir kısmı çok yüksek yerdeki telefonu aramam sonrası aradı. Diğer bir kısmı ise normal süreç içerisinde aksaklıktan kaynaklanan mağduriyetten dolayı aradığını söyledi. Aracın sağlanması için emeği geçenlere teşekkür ederim. Gece konaklama yeri Eureko aracılığı ile temin edildi. Ancak ticari araç ile gitmek zorunda kaldığım yolun ücretini kim ödeyecek henüz belli değil.

 • Eureko Sigorta Temsilcisi04 Haziran 2015

  Merhaba, Sigortalımızın şikayeti ile ilgili olarak görüşme sağlanmış olup, süreç hakkında gerekli bilgilendirme yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımla. EUREKO SİGORTA A.Ş. ST-1441384-T6T0Y6

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön