01 Eylül 2015

Eureko Sigorta Hem Tamir Ettirme, Kasko İptal Et Hem de Tramere Kayıt!

05.06.2015 tarihinde yaptığım küçük kaza sonrası, aracı kaskonun çekicisiyle Ford servisine gönderdik. Eureko Sigorta kasko bu kaza burada yapılamaz, böyle hasar oluşamaz dedi ve masrafı reddedeceğini söyledi. Akabinde aracın kaskosu bozulmasın diye araç servisten kendi imkanlarım doğrultusunda 100 TL servise otopark ödemek koşuluyla çıkartılıp kendi özel tamircime gönderilerek 500 TL'ye tamir edildi.


Birkaç gün sonrasında ise riskli müşteri olmam nedeniyle kaskomun iptal edildiği tebligatı geldi. Ve daha sonra Tramer sorgulamam da 4159 TL'lik hasar kaydı girildiğini gördüm. Hem tamiri reddedip, hem kaskomu iptal eden hem de bunca şeye rağmen Tramer'e olmayan faturanın bedeli nasıl girilebilir?

Caner 358 Okunma

Cevaplar

  • Caner03 Eylül 2015

    Evet ilgili birimleriniz, konuyla ilgili hiçbir şey yapamayacağımı, tamiri yapılmamış ve hayali olan hasar kaydını silemeyeceklerini, istersem mahkemeye gidebileceğimi söyledi. bu mudur sizin şirket politikanız, müşteri memnuniyetiniz?

  • Eureko Sigorta Temsilcisi03 Eylül 2015

    Merhaba, Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birimimize yönlendirme sağlanmıştır, en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Eureko Sigorta Aş. ST-1645791-D8L4L7

  • Caner01 Eylül 2015

    Madem 4159 liralık hasar var gösterin faturayı verin paramı ya da benim 500 liraya taptırdığım tamirat işlemine yazdığınız 4159 liralık kaydı silin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön