25 Mayıs 2015

Eureko Sigorta Ekspertiz Hasar Tespiti!

Pis su giderinde hasar oluşmasından dolayı alt katıma su bastı ve konuyu Eureko Sigorta firmasına ilettim. Eureko Sigorta tarafından Güven Ekspertiz firması evime yönlendirilmiş. Habersiz gelmelerinden dolayı alt kattaki sorunu görememişlerdir. Bu durum doğrultusunda bizden resim ve faturalarla dilekçe talebinde bulunarak yardımcı olacaklarını belirtmişlerdir.


Ekspertiz firması daha tamir işlemleri tamamlanmadan ve faturaları kesilmeden dosyayı kapatıp Eureko Sigorta firmasına kafalarına göre daha hasarın olduğu yeri bile görmeden hasarlarla ilgili piyasa rayici üzerinden fiyat biçmişler. Komşumun evinde oluşan hasarların yarısını karşılayan bir ödeme geldi.

Esra 474 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı31 Ekim 2015

    Uzun uğraşlar sonunda da olsa eksik kalan tutarı ödedikleri için Eureko Sigortaya teşekkür ederim.

  • Esra09 Haziran 2015

    Müşteri temsilcileriniz arıyor, durumu görüp haklı olduğumuz anlaşılıyor ama verilen karar değişmiyor deniyor. Niye tekrar arıyorsunuz o zaman? Ekspertiz firması ekspertiz yapmadan, hasarın oluştuğu yeri ve malzemeleri görmeden kafasına göre rayic belirtiyor tabi bu da "Eureko"'nunda işine geliyor.

  • Eureko Sigorta Temsilcisi04 Haziran 2015

    Merhaba, Sigortalımız ile görüşme sağlanmış olup, talebinin ilgili birime yeniden değerlendirilmek üzere atandığı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla. EUREKO SİGORTA A.Ş. ST-1441591-Q4L5W9

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön