Eureko Sigorta Sürekli Oyalıyor.

Ravilney D. |

Aracınız ile oluşan hasardan sonra kesinlikle ilgilenmiyorlar. Verdikleri sözler ikna etmek için söylediklerinin hepsi yalan. Gönderdikleri eksperler de kendileri gibi servis firmaları ile işbirliği yapıyorlar. 20 gündür aracım hakkında hiçbir gelişme yok resmen aracımı alıkoydular.Yetkililer her gün dosyanız inceleniyor ne zaman bitecek bu inceleme. Eksperler daha iyi almasını araca daha fazla hasar çıkarmasını mı bekliyorsunuz.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ravilney D.
  06 Nisan
  14:56

  Kesinlikle bu firma'dan sigorta ve kasko yaptırmayın... hiçbir şekil de ilgilenmiyorlar. Site sayfasın da görmüş olduğunuz üzere binlerce şikayet maili var mutlaka bunları göz önüne alarak sigorta ya da kaskonuzu yaptırın. Bizler pişman olduk ama iş içten geçti. Sigorta zararınızın tek kuruşu dahi ödenmiyor. Sizi aylarca süründürürler... Duyarlı olun dikkat edin dolandırıcı firmalardan uzak durun.

 • Ravilney D.
  29 Mart
  12:45

  Hazine müsteşarlığına ve hakem heyetine firmanızı ve gönderdiğiniz ekpertiz şirketini gelen at hırsızı ekpertizi şikayet ettim... Bundan sonra sizle resmi makamlardan görüşeceğiz. Eureko Sigorta sıfır memnuniyetle müşterileri ile ilgileniyor. her şey sigortanızı yaptırana kadar yaptırdıkdan sonrasın da ilgilenmiyorlar kesinlikle tavsiye etmem...

 • Ravilney D.
  23 Mart
  15:11

  Talebim firmanız ulaşmış yalanını burada binlerce insanın bunu okuyacağını bildiğiniz halde çekinmeden söyleyebiliyorsunuz. Yönlendirdiğiniz expertizler rüşvet talep ediyor. Araçların masraflarını yüksek gösteriyolar.

 • 23 Mart
  10:45

  Merhaba,

  Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birimimize yönlendirme sağlanmıştır, en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  Eureko Sigorta A.Ş.

  ST-2109616-W6X3C4