Eureko Sigorta Kasko Yaptırırken %10 Bonus Vereceğiz Dediler!

Fatih P. |

Kasko yaptırdım. Kaskoyu almadan %%10 Bonus vereceğiz dediler. 3 ay oldu. 3 kerede müşteri hizmetlerini aradım. Yoğunluk, kayıt açtık diyorlar. Yapmayacağınız işi neden söylüyorsunuz. Garantiden maaş alan, bireysel emeklilik yaptıran bir müşteri olarak kaskoyu da buradan yaptırayım dedim.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih P.
  22 Ocak
  17:40

  Kaskoyu alırken %10 Bonus yükleyeceğiz dediler. Defalarca aradım sürekli kayıt açalım ilgileniyoruz dediler sonuç alamadım. Son aramamdan sonra Bonus yattı hesabınıza diye telefon ettiler. Kartı kontrol ettim yatmamış tekrar aradım biz yatırdık Garanti Bankası'nı dediler. Garantiyi aradım yatmamış kayıt açalım dediler. Ben de sinirlendim iptal ettirdim. Kaskoyu satarken iyiler satın alınca 3 ayda bir işlemi yapamadılar. Allah korusun bir kaza yapsam demek ki hiç bakmayacaklar. Etrafımdakilere anlatıyorum. İnternetten de yazabildiğim her yere yazacağım. Her aramamda kayıt açmaları, kredi kartı numaramı istemeleri, aklıma yeni geldi kasko yapmak için de onlar aramıştı, müşteri hizmetlerine bağ

 • Fatih P.
  11 Ocak
  11:21

  3 kere telefonla müşteri hizmetlerine çeşitli zamanlarda ulaştım. Umarım ilgili birimleriniz bu işi kısa sürede çözer. Bu arada beni garanti müşterisi olduğuma pişman ettiniz.

 • 11 Ocak
  10:09

  Merhaba,

  Talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birimimize yönlendirme sağlanmıştır, en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla

  Eureko Sigorta A.Ş.  ST-1886540-T2N4C6