21 Ekim 2016

Eureko Sigorta İptal Edilen DASK'ın Parasını İstiyor.

Garanti Bankası'ndan ev kredisi ile ev sahibi oldum. Kredim Ağustos ayında bitmesine rağmen ve başka bir sigorta şirketi ile anlaşma yapacak olduğumdan bankadan yapılan ev sigortası ve DASK'ın iptal edilmesini istedim. Bunun hakkında hem sigorta firması ile hem bankam ile telefon ile görüştüm sonuç DASK sigortası iptal edildi, fakat iptal edilen sigortanın parasını benden talep ediyorlar. Kimse yolda para bulmuyor, herkes çalışıyor.

Bana söylenen iptal ettik ama parasını yatırman gerekli. Bir de böyle söylüyor rahat rahat. Bunun çözüme ulaşmasını bekliyorum. Bu arada sigorta şirketi bu formun altına klasik size en kısa zamanda dönüş yapılacak, ilginiz için Teşekkür ederiz diye kelimeler sarf edecekler ama dönen olmayacak. Buradan bunu da yazayım. Belki dönüş yaparlar bana.

Erdal 1.574 Okunma

Cevaplar

  • Eureko Sigorta Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sigortalımız Sn. Erdal G. tarafından iletilen bildirim, Eureko Sigorta tarafından değerlendirmeye alındı. Sigortalımız ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Sigortalımız ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.eurekosigorta.com.tr Bize ulaşın linkinde bulunan İletişim Formu’ndan veya 0850-222 66 60 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön