01 Ekim 2016

Eureko Sigorta İnsanın Sabrını Zorluyor!

16077**** nolu dosyalı işlemde aracımızdan Anıtkabir önündeki caddede cami kırılarak laptop, tablet ve telefonumuz çalındı. Anında polisi ve Eureko'yu aradık. Eureko sözde kapsamlı poliçeden hasarın ve masrafın karşılanacağı belirtildi. Tutanaklar tutuldu, ertesi gün aracı hırsızlık başlığıyla dosyayı açtırarak tüm belgeleri eksiksiz ilettik. Aracın sadece camı yapıldı. Sanki hiç hırsızlık bildirmemiş gibi durumu görmezlikten geldiler.

Servise suç atmalar ekspertize suç atmalar. Sonunda bunun karşılanmayacağını belirttiler. Sebep torpidoda kapalı olması gerekiyormuş. Laptopu torpidoya nasıl sığacak? Bunu bana bir mantık açıklasın? Hayatımda bu kadar sorumsuz ilgisiz firma görmedim.

Atılım 1.039 Okunma

Cevaplar

  • Eureko Sigorta Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sigortalımız Sn. Atılım K. tarafından iletilen bildirim, Eureko Sigorta tarafından değerlendirmeye alındı. Sigortalımız ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Sigortalımız ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.eurekosigorta.com.tr Bize ulaşın linkinde bulunan İletişim Formu’ndan veya 0850-222 66 60 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön