Etstur'un Önerdiği Otel Pandemi Önlemleri Almamıştı

Gülsüm Gülsüm06 Ağustos 21:21

30 Temmuz 2020'de müşteri temsilcisi tarafından pandemi önlemlerinin alındığı otel kapasitesinin %50 altında olduğu bilgisine inanarak Didim Beach Resort Aqua & Elegance otelinden 01.08.2020 tarihi girişli 3 gece 3 oda rezervasyon yaptırdık. 01.08.2020 tarihinde otele girdiğimizde girişte inanılmaz bir kalabalık, otelin havuzu ve plajında boş şezlong yoktu. 

Bunları ETS görevlisine bildirdiğimizde inanılmaz tepkiler aldık 2 aileyi de ETS ye güvenerek yanımda getirmiştim, ETS görevlisi ilk önce otelin %50 doluluğa bile ulaşmadığını söyledi fakat biz inandığımızı söyleyince %100 doluluğa ulaştığını 24 Temmuz itibariyle yayımlanan pandemiyle ilgili genelgede otellerin full kapasite hizmet verebileceğini bildirdi. 

Fakat ben 30 temmuzda rezervasyon yaptırdığımda tüm pandemi önlemlerine uyulduğu otel kapasitesinin yarısının kullanıldığı bilgileri verilmişti. Tamamen müşteri çekmek için yalan beyan verdiler. Salgın döneminde güvene dayalı olarak geldiğimiz bu yerde kandırılmamız sonucu mecburen yer değişikliği talep ettik fakat ETS görevlisinin müşteri ile otel arasında bizim haklarımızı koruması gerekirken tamamen siz bizi beğenmediniz o zaman iptal edin gibi basit ve çirkince tavırlar sergileyerek biz onay vermeden iptali yapıp 8 saat yol geldikten sonra bizi ortada bıraktı. 

Bu mağduriyetimizi gidermek bir Yana otel müşteri ilişkileri müdürü yüzünü görmediğimiz f**** hanım telefon ile arayarak çıkışımızı bildirdi. ETS müşteri memnuniyeti bölümünden farklı farklı arkadaşlarla yaptığımız çok fazla görüşmeye rağmen hatalarını telafi edip mağduriyetimizi gidermediler. ETS ile tatil asla yapılmaz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler