Etstur'da Erken Rezervasyonum Daha Pahalıya Geldi

Muhammet Muhammet07 Ağustos 23:34

Etstur'da erken rezervasyonumuz Covid 19 nedeniyle iptal edildi iptal edilen rezervasyonumun yerine daha iyi bir otel olduğu söylenerek Petunya Beach Resort otele aynı şartlarda rezervasyonumuz yapıldı. Ama otele gelince tam bir şok yaşadım. Otele 1 30 da geldiğimizde otel odalarımızın hala hazır olmadığını öğrendik odaların temizlenmekte olduğu söylendi Covid ortamında eski tas eski hamamdı her şey. Bu otellere nasıl uygunluk belgesi vermişler anlamadım. Otelde kimse maske takmıyor zaten. Neyse zor bela bir odaya yerleştirildik. Ama odanın resimlerde gözüken ile alakası yok. Oda karanlık tuvalet ve lavabolar pislik içinde her taraf örümcek ağı çok büyük hayal kırıklığı yaşadık. ETS Tur temsilcisine bu otelin nasıl aile oteli olduğu bizim resimlerde gördüğümüz otelle alakalı olmadığını söyledik ve otel değişikliği talep ettik. 

ETS Tur temsilcisi bizim otel bulmamız gerektiğini otel odasını boşaltmamız gerektiğini bizim bulduğumuz otelle fiyat konusunda anlaşma yapacağını söyledi. Bende 20 saat yoldan gelip saat akşam 5 olduğunu halen aç ve kucağımda uyuyan bir çocukla bunun mümkün olmadığını ETS Tur'un buna çözüm bulması gerektiğini söyledim. Aynı grubun bir oteli olduğunu kabul edersek buraya gönderileceğimizi 960 TL fark ödememiz gerektiğini belirtti.Yazıklar olsun deyip kabul ettim. Bu parayı da ödedim. Buradan Latanya Beach Resort otele geldim. Burada bir oda verdiler dar bir oda telefonu çalışmayan, balkonundaki korkulukları kırık, bir yatakta dört kişi yatmaya çalıştığımız bir oda ona da eyvallah deyip odaya yerleştik ETS Tur'u müteakip defalar aramama rağmen bir çözüm bulamadım. Bugün otel yönetimiyle görüşerek otel odamı değiştirttim. Aile odası olmadığı için yine 4 kişi bir yatakta yatıyoruz. ETS'den hala bir dönüş yok.

Aynı otelde konaklarken bir komşuma rastladım oda ETS Tur üzerinden bu otele bir hafta önce rezervasyon yaptırmış 4 gece 5 gün 2.600 TL'ye ben şubat ayında erken rezervasyon yaptırdım bir de üstüne 1000 TL fark ödedim 4 gece 5 gün 4000 TL'ye geldi bu nasıl tir anlamadım bir günümde otel aramakta geçti kaldı üç gece yarın tekrar oda değişikliği talep edeceğim. Dört gecelik tatilde 1 otel iptali 1 otel değişikliği 3 oda değişikliği ile rekor kıracağım herhalde ETS Tur senden çözüm bekliyorum.ETS Tur derdimi çözün çözmezseniz kötü reklam ve mahkemelerde görüşürüz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler