Etstur Zorunlu Ertelemede Fiyat Farkı Koydu

Aylin Aylin09 Mayıs 03:36

Geçen senede bodrumda bir otele Metrogarden acentasından tatil almıştık bu senede kasım ayında aynı acentadan aynı otele şeker bayramı tarihleri için rezervasyonumuzu yapmıştık. Ancak içinde bulunduğumuz durumdan kaynaklı olarak hem biz o tarihte otele gidemiyoruz hem de otel kabul etmiyor zaten.

 Ertelemek için aradığımda kurban bayramına ertelemek istediğimi söyledim ancak acente bana kurban bayramı ve ağustos ayının otel tarafından misafir girişinin dolu olduğunu söylediklerini belirtti. Oteli aradım hayır müsaitiz dedi tekrar acenteyi aradım görüşüp geri dönerim dedi, ertesi gün tekrar aradım bu seferde bir gün önce dolu olan tarihler boşalmış şimdi de fiyat farkı istiyorlar bayramda oteli açmıyor olmanız veya bu salgın durumu benim suçum değil.

Dolayısıyla bayrama aldığım tatili diğer bayramda kullanmak istemek benim en doğal hakkım kendi kişisel nedenlerimle bu durum oluşsa idi tabii ki fiyat farkı verirdim ama bu durumun bizden kaynaklanmıyor olması nedeni ile sizin de hiç bu şekilde sadece parayı düşünür yaklaşım sergileme meniz gerekirdi.

İş parayı düşünmeye kalırsa herkes düşünür tüm rezervasyonların iptalini yapmak zorunda kalırsınız ki şikayetleri okuduğumda anladığım da bu oldu şimdi yanıt bekliyorum umarım istediğim tarihe hiçbir şey talep etmeden ertelersiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler