Toplam çözüm sayısı
..
Etstur ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Etstur Voyage Sorgun Gıda Zehirlenmesi

634görüntüleme
Alican
Alican 4 hafta önce
Etstur Voyage Sorgun Gıda Zehirlenmesi

25.10.21 - 29.10.21 tarihleri arasında balayı çifti olarak eşim ile beraber Etstur üzerinden satın alarak Voyage Sorgun ® isimli otelde yaptığımız tatil esnasında 29.10.21 akşamı Buzuki isimli a la carte restoranlarında yediğimiz yemek ( ahtapot ızgara + levrek ızgara ) sonrasında saat 23:00 gibi başlayıp 30.10.21 saat 05:30 a kadar devam eden ve 6 saat süren mide bulantısı, baş dönmesi ve defalarda istifra etmemiz sebebiyle eşim ile birlikte artık dayanamayıp otelden erken çıkış yapmak zorunda kaldık ve Side Anadolu Hastanesinde gözlem altına alınarak gıda zehirlenmesine bağlı serum ve ilaç tedavisi gördük ( hastane raporunu ekte görebilirsiniz ). Devam eden günlerde eşim ve ben çalışma hayatımıza dönmemiz gerekirken çalışamayacak halde olduğumuzdan 5'er gün doktor raporu alarak hem evde hem hastanede tedavimize devam ettik.

Devamında konu ile ilgili görüştüğümüz otel yönetimi, Voyage Sorgun oteli dışına çıkmamamız ve dışarıdan hiçbir gıda almamamıza rağmen hastane raporumuzun önemli bir şey ifade etmediğini! Belittiler. Balayı çifti olarak gittiğimiz bu otelden geriye kalanlar bu günlerdeki hatıralarımız, anılarımız olması gerekirken, ölümden döndüğümüz için şükreder halimiz oldu maalesef!

Ayrıca, belirttiğim Buzuki a la carte restoranlarındaki gıdaların inceleneceği ve geri bildirileceğini söylemelerine rağmen bu konuda da hiçbir geri dönüş yapmadılar.

Güvenerek balayına gittiğimiz Voyage Sorgun Oteli maalesef hayal kırıklığından başka bir şey ifade etmiyor artık. Yaşadığımız talihsiz olay üzerinden 10 gün geçmesine rağmen de ilgisiz davranışlarına anlam vermek zor maalesef.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile