sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Etstur Sigortalı Aldığımız Tatilin İptalinde Yaşadıklarım

Gonca Gonca06 Mayıs 17:13

Her yıl ailecek gittiğimiz tüm tatilleri ve her yıl düzenli olarak bizimle çalışan ekip çalışanlarımızı götürdüğümüz moral tatillerimizi ETS Tur'dan alıyoruz. Bu yıl aldığımız tatilimiz şeker bayramında gitmek üzere kasım ve aralık aylarında programladık ve tatilimizi aldık. Sonrasında tüm dünyada ve ülkemizde olan Corona virüs sebebiyle sigortalı aldığımız tatilin iptalini istedik ancak iptal aşamasında ödemenin tek bir karttan yani benim kartımdan yapılmasına rağmen öncelikli olarak 9kişinin şahıs olarak arayıp iptal etmeleri gerektiğini söylediler.

İtirazımız üzerine ödemeyi yapan kişi olarak ben iptali gerçekleştirebildim. Sonrasında bahsi geçen meblağ yüksek olduğu için kredi kartıma değil aynı bankadaki vadesiz hesabıma aktarılması konusunda yardımlarını rica ettim. Tüm açıklamalarıma ricalarıma rağmen yapamayacaklarını belirttiler. Tüm dünya bu şartlarda ekonomik zorluklar yaşarken insanlar ücretsiz izne çıkarılırken bu paranın kredi kartımda blokeli kalması kadar gereksiz bir şey yok (keza kalmasını da istemiyorum).

Bu konu hakkında yardımcı olunabileceği halde ETS Tur'un yardımcı olmadığına inanıyorum ki tüm bu konuşmalar için kaç kere ETS Tur ile görüştüğümü hatırlamıyorum bile. Yaptığımız görüşmelerde giden vaktime mi yanayım bir sonuç alamayışıma mı? Artık kesinlikle ETS Tur'dan tatil almayacağım. Etrafımdaki tanıdığım kişilere de bu konu hakkında yaşadığım olumsuz tecrübeyi paylaşacağım. Böyle bir zamanda bizi bu şekilde mağdur ettiğiniz için şikayetim var. Umarım gereği yapılır.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler