Etstur Otel Sorunu Yaşadım

Aslıhan Aslıhan04 Ağustos 2020 10:31

Ets4736641 numaralı rezervasyon 30.07.2020/03.08.2020 tarihli tatilimizi güvendiğim bir firma olan ETS Tur'dan yaptırdım 2 arkadaş ve 2 çocuk gittiğimiz tatil de böyle kalitesiz bir otelle ETS nin nasıl çalıştığına aklım ermedi. Hem paramızdan hem zamanımızdan olduk ve çocuklar çok mutsuz oldu. Otele girişte başladı her şey ve çıkana kadar devam etti. Girdiğimizde güvenlik görevlisi bize eliyle park yeri gösterdi bavulları kendiniz indireceksiniz dedi 7 saat yol sonunda o yorgunlukla bavulları bagajdan indirdik.

Giriş için resepsiyona geldiğimizde bütün çalışanların kalitesi o kadar düşük ki bekçi gibi birisi karşıladı otel odası fiyat farkı ödediğimiz trafo manzaralı otların biçilmediği arka tarafa bakan klima dış ünitelerinin seslerinin olduğu odaya yerleştik bell boy bahşiş verelim diye odanın içinden çıkmadı 2kadın 2çocuk ve bell boy odanın içinde vereceğim bahşişi sinirden vermedim 5 dakika odada bize baktı otel odasının temizliği iyiydi fakat çok eski ve bakımsız bir otel. 

Kahvaltıda her gün aynı menü kıpkırmızı kokan sucuk ve sosisler pişmekten simsiyah olan yumurtalar bozulan ve kaba personel çocuklar büyük bardakla içecek istediğinde görevlinin cevabı istersen varille vereyim olmuş kalite hitap o kadar kötü her akşam yapılan saçma sapan milattan önce kalan animasyonlar kaliteyi iyice düşürüyor.

Kendini bir şey zanneden animasyon sorumlusu insanları sürekli bozuyor ama kendi kalitesine bakmıyor. Havuzda hasamanın üstüne kolluk takanlardan tutun eli belinde çocuklara bağıran kadınlarla kaynıyor otel kimsenin saygısı yok, yemeklerde servisi personel yapıyor tek kişi kuyrukta en az 30 kişi yemek yemedik ve verdiğimiz para asla otelle örtüşmedi. 

Deniz çok güzel fakat denize gittiğinizde 200 metre su için yol yürümeniz gerekiyor çünkü pandemiyi kullanarak en uzak noktalarda yeme içme servisi yapılıyor. Otelde sezonda cim kesiliyor çünkü o kadar bakımsız ki çimler 1mt olmuş çöp kovaları yeni boyanıyor. Bugüne kadar gittiğim en kötü otel unvanına sahip oldu ben mağduriyetimin ETS Tur tarafından karşılanmasını talep ediyorum çünkü ETS Tur güvencesi ile yapılan rezervasyonlu. Oteldeki ETS Tur görevlisi de ayrı bir macera memnun olmadığımızı söylediğimizde verdiği cevap: otelin biraz tadına bakın... Ertesi gün: tadına baktınız mı otelin?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aslıhan 05 Ağustos 2020 11:05

Otelin Adı Cactüs Yalı Gümüldür

profile-icon Aslıhan 04 Ağustos 2020 10:35

Otelin adı cactüs yalı gümüldür

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler