Etstur Halkalı ArenaPark Müşterisinin Arkasında Durmuyor

Can Can 23 Temmuz 16:10

ETS Tur'dan Marmaris'te Sentido Orka Lotus Beach isimli otele 22.07.2020 tarihinde rezervasyon yaptırdık. Acente yetkilileri m**bey ve h**hanım rezervasyondan bir gün önce sizin için tekrar oteli arayıp çocuk ile geldiğinizi ve yardımcı olmalarını söyleyeceğini bize iletti. 22/07/2020 saat 12.30 da otele vardık. İstanbul'dan arabamız ile geldik. Otele geldiğimizde odanın hazır olmadığını ve restaurantı kullanabileceğimizi söylediler. Eşyalarımızı resepsiyona bırakıp aracımızı teslim aldılar. Resepsiyon odaların en geç 2 de teslim edildiğini fakat bize daha erken vereceklerini söyledi. Bizde bunun üzerine yemek için restorana geçtik. Yemek için indiğimizde mama sandalyesi rica ettik fakat öylesine pis bir sandalye ile karşılaştık ki kendimiz temizledik.

Resepsiyonda bulunan lavabolarda temizlenmemişti. ( Covid-19 pandemisi olmasına rağmen ) saat 14 olduğunda bizden önce gelen kişilerin odalarına geçtiklerini gördük. ETS yetkilisi h**bey ile tanıştık ve odamızın hala hazır olmadığını saatlerdir beklediğimizi kendisine ilettik fakat kendisi hiçbir şekilde yardımcı olmadı otelin yetkili kişiler oda ile alakalı bize bilgilendirme yapmadılar. Çocuğum artık gerçekten çok yorgun düştü ve saat 14.30 olduğunda hala oda bekliyorduk. Pandemi ile alakalı olarak ateş ölçümünün dışında asıl konunun hijyen olduğunu maalesef ki sunulan hizmetin yetersizliği ile gördük. Eşyalarımızı dezenfekte bile etmeden lobinin ortasında saatlerce beklettiler.

Eşim artık aracımızı getirin biz bu otelde kalmak istemiyoruz dedi. Saat 15.05 araç geldi ve aracın sağ tarafı komple bir yere çarpılmış. Aracı çarptıklarını söylediğimizde ilk başta bizi suçladılar. Saatlerce bekleyip bir de üzerine bu olay bizi inanılmaz mutsuz etti. Bir yetkili ile görüşmek istediğimizi bildirdik otelde yaşadığımız olumsuzlukları ve arabamızda oluşan maddi hasarı söyledik. Yetkili kişiye otelinizde hijyen ve hizmet konusunda eksiklikler var saatlerdir bekliyoruz çocuk da bizde helak olduk dedik. Bunun üzerine beyefendi otelimizi beğenmiyorsanız kalmayın dedi. Bize sunulan hizmet ve yaşatılanların ardından gönlümüzü kazanmak bizi rahatlatmak yerine bencil bir üslup ile karşılaştık. Günler önce başka bir şehirde çocuk ile rahat bir tatil için tur aldık ve bir anda o şehir de ortada kaldık. 4700 TL verip paramızla rezil olduk.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler