Etstur Cornelia Daimond Hizmet Sıfır!

Faruk Faruk06 Eylül 16:48

Öncelikle bu yıl ki tatilim (29 Ağustos 5 Eylül 2020 ) tarihleri arasında daha önce de tatil yaptığım (delux) cornelia bünyesinde Diamond da eşim ve 22 yaşındaki oğlumla birlikte planladık. Daha önceki tatilimizden çok memnun ayrılmıştık. Bu yıl pandemi nedeniyle alındığı belirtilen tedbirlerin yeterli olduğunu maalesef göremedik. Tedbirler sanki sadece çalışanları korumaya yönelik gibiydi restoranlarda çalışan görevliler ellerindeki eldivenle hem herkesin kullandığı kirli tabak ve kaşıkları topluyor. Aynı eldivenle servis yapıyor. Aynı eldivenle uydurmasyon olduğunu düşündüğüm, çatal ve bıçakların servis kılıfına yerleştirme yapıyor. 

bazı şeylerin yapılma amacının, sadece göstermelik olduğunu düşündürmekten öteye gitmiyor. Çalışanların çoğu son derece asık suratlı istenilen her şey zamanında gelmiyor bir hafta boyunca ana restoranda kahvaltıyı sıcak bir bardak Çayla yapamadım. Restoranlardaki yemek çeşitliliği az ve hep aynı şeyleri bir hafta içinde sürekli tekrarladılar. Sahilde sosyal mesafe kuralı hiç yok. Her sabah şezlongların üstü havlularla rezerve edilmiş durumda yer bulmak zor. Akşam müziklerine gelince tamamen yabancı müzik çalınıyor, müzisyenlere neden hiç Türkçe müzik çalmıyorsunuz, bizim de dünya starı üstelikte turistlerin çoğunun şarkılarını bildiği sanatçılarımız var şeklinde uyarıda bulunduğumuzda otel genel müdürünün Türkçe şarkı söylenmesini istemediğini beyan ettiler.

Bütün bunları bir kenara, 30 Ağustos Zafer bayramımızda bile akşam herhangi bir kutlama herhangi bir Türkçe müzik yapılmayışı bir Türk kadını, bir anne olarak beni son derece rahatsız etti. Odalardaki banyo havlularından çıkmayan lekelerin olduğu havlular kullanıma sunulmuştu. Bu kadar olumsuz gözlemimin üzerine bugün otelden ayrılırken yaşadığımız problemi de aktarmadan geçemeyeceğim 7 günlük planladığımız tatilin son günü olan 5 Eylül tarihinde 22 yaşında olan oğlumu, kuzeni Ankara'dan gelerek alacak ve kemerde bulunan başka bir otelde tatillerine devam edeceklerdi. 4 Eylül sabahı resepsiyon görevlisine ertesi gün çıkış yapacağımızı 5 Eylül sabahı öğlene doğru otelde bizimle birlikte kalan oğlumuzu almak üzere yeğenimin geleceğini haber verdik. Resepsiyon görevlisi uygun olduğunu yalnızca vardiya değiştiği için sabah çalışanlarda haber vermemiz gerektiğini söyleyerek hatta buraya kadar gelmenize gerek yok şeklinde söylemde bulunarak telefon ile resepsiyona tekrar hatırlatma yapabileceğimizi belirtti. 

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler