Etstur Balayı Tatilinin Mahvolması

Yunus Yunus2 hafta önce

09.07.2020 tarihinde Yeni evleneceğim ve balayı yapmak üzere Etstur'dan balayı oteli için Nuh'un Gemisi otelini 16.09.2020 21.09.2020 tarihleri arası satın aldım. Fakat aradan 1 ay geçtikten sonra malum dünyanın ve bizim içinde bulunduğumuz durumdan dolayı Nuh'un Gemisi oteli Eylül ayında açılmayacağı bilgisi Etstur tarafından tarafıma bildirildi ve daha sonrasında mağduriyetimi gidermek adına daha iyi şartlarda daha iyi bir otele yönlendirmek için tarafıma ulaşıldı ve Concorde Luxury Resort &Casino& Convetion &SPA otele rezervasyonum kaydırıldı ve bu otelin toplam ücreti 9600 TL. Halbuki ben Nuh'un gemisini 7000 TL'ye almıştım peki Okey her şey çok güzeldi sorun yoktu fiyat farkı gözetilmedi ve mağduriyetim giderildi. Fakat daha sonra KKTC hükümetinin almış olduğu karar ile Kıbrıs'a yapılacak olan seyahatlere sınırlama ve kısıtlama getirildi. 

Uçak biletlerim iptal oldu ve Balayı otelinde iptal oldu maalesef. Hali hazırda düğünüm nişanlım ve kına gecemiz de iptal oldu pandemi döneminden dolayı ve çok üzüldük. Her şeyi bir Yana bırakıp güzel bir balayı yapmak istiyorduk ve Türkiye'de Concorde otel ile aynı bütçeye sahip olan ve çok beğendiğimiz Bodrum voyage torba oteline gitmek istediğimizi belirttik fakat Voyage otelin olmayacağını Nuh'un Gemisi otelini 7000 TL aldığımızı ve Voyage otelinde bütçesi 9600 TL olduğu için bu orada concorde otel ile bütçesi aynı. Aradaki fiyat farkı talep edildi tarafıma aksi takdirde rezervasyonumun yapılamayacağı söylendi. Etstur neden ki o halde fiyat farkı sormadan talep etmeden Concorde otele transferimi gerçekleştirdi. Her şeyimiz iptal oldu bahsettiğim üzere. Ki Voyage oteli almak istediğim zaman şimdiki fiyata göre düşünülmemesi gerekildiğini de hatırlatmak isterim 16 Eylül'de olan balayımın rezervasyonunu Temmuz ayında aldım ve erken rezervasyon olarak değerlendirilmesi gerekiyor ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum çünkü elimizde kalan tek motive edici tarafı balayımız ve Voyage da da güzel bir balayı geçireceğimize inanıyorum. 

Koskoca Etstur'un bunu ayarlayamaması beni hayrete ve şaşkınlığa düşürdü ve eşimle tartışmama sebep oldu. İstediğim otelde zaten balayı yapamadım. Yönlendirilmiş olduğum otelde de yapamadım. Hiç değilse Türkiye de sevdiğimiz ve birçok arkadaşımızın gittiği ve tavsiyede bulunduğu Voyage da balayı yapmak istiyorum fakat aradaki fiyat farkını veremeyeceğim çünkü öyle bir bütçem de yok evlilik sürecinde balayı için ayırdığım bütçe belli. ETS pişmanlık olmamalı müşteri memnuniyetini ön planda.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler