sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Etstur Ayftos  Tatil Fiyaskosu!

Emel Emel13 Ağustos 23:51

Şubat ayında aldığım ayftos tatil köyünden ailece (7 kişi) pandemi sürecinde nasıl olur gitsek mi gitmesek mi diye düşünürken, haftada bir ben ve ailemin diğer bireyleri hem ETS Tur hem de oteli arayarak alınan önlemler nedir, kapasiteniz nedir diye, sık sık bilgiler aldık. Telefonda konuştuğumuz danışmanlar bize sürekli %60 kapasite ile çalıştıklarını önlemlerin Sağlık Bakanlığı tavsiyelerince olduğu söyledi. E bir de ETS ye güveniyoruz tabi. Yıllardır onlara çalışıyoruz bize yalan söyleyecek halleri yok ya diyerek, tüm iyi niyetimizle gittik.

Otele girdik dakika bir ETS Tur görevlisi bırakın bizimle ilgilenmeyi, yüzümüze bile bakmadı. Sıraya geçin dedi. Sadece sağ olsun sürü psikolojisi olan milletiz, onu da biz yaparız sağ ol! Odamıza geçtik balkon kapısı açılıp kapanmıyor, oda da sineklik bile yok ki. Buranın sinekleriyle meşhur olduğu bilinir. Neyse dedik tatile geldik keyfini çıkaralım camı da iki kişinin kol bacak gücüyle açarız aman ne olacak. Restoran bölümüne gittik. Aman allahım böyle bir kalabalık, böyle bir düzensizlik olamaz. Hani %60 kapasite ya da burası bir tatil kötü değil tatil kasabası da %60 mı bu kadar ediyor?

Bir su için 10 dakika kuyrukta bekleyip 7 kişilik aileye 2 (iki tane bardak su) verilmesi şahane. Yemek sırasında sosyal mesafe zaten hak getire . 4 gündür buradayım. Tavuk ve hindi dışında yemek çıktığını yazmıyorum bile. Ona şükür edecek durumdayız. Şu an bu şikayeti babanemin zamanından kalan bir çekyat üzerine bizim için hazırlanmış bir "yatak" üzerinden ve burda yatmaktan beli tutuk acilde iğne olmuş bir şeyimde yazıyorum. ETS gerçekten bize öve öve sattığın otel için hakkım helal değil. Tüm çevreme söylüyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler