Etstur Anlaşmalı Olmadığı Otel Odalarını Satıyor

Aylin Aylin05 Temmuz 18:25

4 Temmuz 2020 tarihinde akşam Tirilyede yemek yerken konaklama kararı verdik ve ETS web sitesi üzerinden rezervasyon yaptım. Tüm ödeme işlemleri fatura gönderimleri tamamlandı. Öngördüğümüz saat olan 23:00 civarı otele gittiğimizde otel dolu olduğunu, ETS ile çalışmadıklarını, bizim ilk olmadığımızı, sürekli aynı şeyi yaşayıp, sizin sisteminize bile giriş yapmayı bilmedikleri bize söylendi. 

Müşteri hizmetlerini aradığımda korona nedeniyle 9-22 saatleri arasında hizmet verdiği anonsunu dinledik, kimseye ulaşamadık. Maalesef ki gece yarısı Tirilyede başka otel bulamadık, araç kullanamayacağımız için 10 aylık bebeğimizle sokakta kaldık ve ücretinin hesabımdan hali hazırda çekildiği otelin yanında arabada uyumak zorunda kaldık. Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradığımda iade işlemini başlatabileceklerini söylediler. 

Şimdiye kadar kurumsallığından şüphe etmediğim ETS'nin yaşatmış olduğu bu büyük hayal kırıklığı karşısında otelde kalamadınız mı o zaman iade edelim paranızı demenin dışında daha empatik yaklaşmasını beklerdim. Daha sonra yeniden sokakta kalmak riskini bir daha almam.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler