sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ETS Tur ve Rehber Sorumsuzluğu!

Cenk Cenk 08 Ocak 13:59

2-3 ay önce ETS Tur'dan 29 Aralık -2 Ocak tarihleri arası Amsterdam turu satın almıştım. Tur zamanına 10 gün kala tur rehberi bana özel telefonumdan WhatsApp yoluyla ulaşıp tur içinde olan ekstra turlar için 750 euro ekstra turların parasını ödemeye kayıt yaptırmaya zorlandım. Amsterdam'da otele dönüşte rehber S** denilen şahıs otobüs içinde para toplayan muavin gibi tekrar ekstra tur katılım bedellerini zorla toplamaya başladı.

Rehber ise başımızda alacaklı gibi para bekliyordu. O esnadaki kargaşada elimdeki kızımın olan Apple Air 2 iPad eşimin şahitliğinde oturmuş olduğum koltuğun ön cebine soktum. Sonra maalesef parayı uzatıp kargaşada indik. Otele girmiştik ki 5-6 dakika sonra İpad'i almadığımı fark ettim. Hemen durumu rehbere ilettik ancak rehber otobüs şoförünü bir kez aradı. Rehber sanki biz mağdur değilmişiz gibi otel lobisinde insanlardan ekstra tur paralarını toplamaya devam ediyordu. Yaklaşık 20 dakika bekledik, tur rehberi bu sırada bizimle hiç ilgilenmedi. Varsa yoksa ekstra tur paralarını toplamaktı derdi. Sonra aradı tabi aradan 30 -40 dakika geçmişti. Şoförde iPad falan olmadığını söyledi. Bunun tüm sorumlusu ETS firması ve tur rehberinin sorumsuz yaklaşımıdır.

Ayrıca son gün ekstra tura katıldık ama katılmaz olaydık ilgili yerlere 30 'ar dakikalığına gidildi. Zahnshaan' a akşam karanlığında ulaştık ve her yer kapalıydı. Gidecek tuvalet bile bulamadık, aç kaldık. Havaalanına dönüşte dalga geçer gibi otobüste kendi i olan tiyatro maceralarını 30 dakika dinlemek zorunda kaldık. Sistem böyle ETS fiyasko ve tur katılımcılarını mağduriyetlerini gözetmiyor. Telefonla tüm süreci detaylı olarak anlatmama rağmen yapacak bir şey yok dendi.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler