ETS Tur 'un  İşini Kaliteli Yönetememesi!

Şaban Şaban02 Ekim 2019 09:02

25.09.2019 itibariyle ETS Tur üzerinden aldığım bir paket ile Antalya'ya tatile gittim. Rezervasyonumu direk otel ile de çözebilirdim. Fakat turizm şirketlerinin saha ekibinin otel ve diğer konularda yardımcı olacağını düşünerek ETS Tur üzerinden rezervasyonumu gerçekleştirdim. Ne mi oldu?

Öncelikle hatalı beyanlarda bulunuldu. Gece 24:00 dan sonra alkol verilmediği, diskonun kapandığı, bir tek resepsiyon bölümünden ekstra ücret karşılığında alkol temin edebileceğimiz bilgisi verildi. Yalnız isterseniz "x" kulüpte eğlence var sizin için oradan rezervasyon yapabilirim dendi. Sonuç itibari ile eğlenmeye gittik otelde alkolde yok haliyle olur dedik.

Yalnız girişler ücretlidir diye ek bir ilave bilgi sunuldu. Sonuç itibariyle eğlenmeye gitmiştik paranın bir önemi yoktu. Gittik, eğlendik otelimize döndük ve ertesi gün otelde tanıştığımız yabancı turistler sayesinde sabaha kadar içkinin olduğunu, gece 3' e kadar diskonun açık olduğunu 3 den sonra herkesin sahildeki alkollü eğlenceye katıldığını öğrenmiş olduk. Sonra ne mi oldu?

Tesadüfen ilk gün gittiğimiz kulüpün işletme yöneticisi ile tanıştık. Bizi kulüpte göremediğini, simamızın yabancı olduğunu söyledi ve sonrasında da şöyle bir dip not ekledi.

Umarım biliyorsunuzdur! Bu otelde kalıyorsanız bizim kulübümüze ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Hatta ve hatta sizin akşam otelinizden alıyor ve otelinize geri bırakıyoruz bilgisi verildiğinde artık gözümdeki sis perdesi ağır ağır kalkıyordu. Nasıl bir tezgaha geldiğimi artık anlamıştım.

Uzun lafın kısası önce oteldeki imkanları kısıtlı gösterip bize bir kulüp rezervasyonu sattı. Rezervasyonun ücretsiz olduğunu biz sonradan öğrenmiş olduk.

Bu durumu ETS Tur yönetimi kalite direktörlüğü ile paylaştık hatta ilk etapta bize hak da verildi. Fakat sonradan sahada ki personel bizimle görüştüğünü olayın tatlıya bağlandığını iletmiş. Dip not: Öyle bir görüşme kesinlikle olmadı. Bu şekilde üstünü kapatmaya çalışıyorlar.

Ortada bilinçli bir haksız kazanç var arkadaşlar.

Sizlere soruyorum sayın ETS Tur yetkilileri bir rezervasyon var ve bu ücretsiz peki bu ilgili beyefendi tam olarak bizden aldığı parayı ne yaptı?

"ETS Tur henüz bu sorumu cevaplamadı"

İnanın paranın hiçbir önemi yok fakat en çok ağrınıza giden insanların sizi aptal yerine koymaları. Sırf bu yüzden hakkımı hukuki olarak sonuna kadar arayacağım. Benzer durumlarda sizlerde aynı alakayı göstermenizi rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler