sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ETS Tur Transfer Hizmeti-İptal Konusu!

Viki Viki25 Eylül 2019 14:31

4267582 numaralı rezervasyon kodum hakkında bir takım düşüncelerimi dile getirmek istiyorum. Otelimden havalanına transfer hizmeti almıştım. Salı günü akşam 19:25 uçağı için pazartesi öğlen arayıp kontrol etmek istediğimde akşam 17:00'de belirleneceğini belirttiler.

Akşam aranıp dönüş transferimin ayarlandığını, 17:00'de alınacağım belirtildi. Salı günü sabah 10:30-11 gibi arayıp iptal etmek istediğimi ve iade istediğimi belirttim. Çağrı merkezi dönüş yaptı, iptal olamıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, şikayet belirttim. Yine dönüş aldım, reddedildi sebebi ise "transferin çoktan ayarlandığı" idi. Firma olarak transferi zaten bir gün önce akşam 17:00'de ayarlıyorsun, benim iptal etmek ve iade almak istediğim saat uçuş günü sabah 10:30. Firma olarak sözleşmeli araç sahibine ücreti ödemeyeceksiniz ama haksız yere benden alınan ücret cebinize kar kalacak. Bu şekilde rant döndürülmesini uygun bulmuyorum. O şoför, otelin oraya gitmeyecek zaman harcamayacak, benzin yakmayacak ama siz benden para kazanacaksınız.

Bu firma tarafından haksız bir şekilde kazanılan paramın iadesini talep ediyorum. Bir otelin giriş gününü aldığın gecesi odaya gitmediğinde oda parasının alınmasını anlarım çünkü odayı başka müşteriye kiraya verememiş oluyor ama servisin gitmediği konum üzerinden firmanın para kazanmasını anlayamam.

Otel hizmeti ve giderken kullandığım transfer hizmetinden şikayetçi değilim, firmanın bu uygulamasından şikayetçiyim.Teşekkürler

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler