ETS Tur Teyit Verdiği Halde Rezervasyonumu Yapmadı

Gamze Gamze26 Temmuz 2019 11:37

25.07.19 tarihinde ETS'nin sayfasından rezervasyon yaparken, ETS çağrı merkezi tarafından arandım ve yardımcı olacaklarını ilettiler rezervasyon yapacağım otel için istediğim oda tipini sordular ve müsaitlik teyidi verip fiyatı da havale için IBAN numarası verdiler.

Havale sonrası yapılan görüşmede odayı ayırdıklarının teyidini verdiler. Akabinde oteli aradığımda rezervasyon düşmediğini öğrenince ETS'yi geri aradım. Bakıp döneceklerini söylediler. Gerek benimle ilgilenen kişiyle yaptığım görüşme gerekse de sorumlusu ile yaptığım görüşmede son otel odasının bana sonrasında da odanın ayrılmış olduğunu ETS teyit etmesine rağmen o odanın olmadığını, istersem fiyat farkını ödeme şartı ile bana yardımcı (!) olabileceklerini ilettiler.

Tatilimizi iki aile olarak yapıyorduk ve ciddi anlamda beni mağdur bıraktılar. Bu hizmeti ve bu hizmetin risklerini bilen ETS parasını almış ve hesabına geçmesine rağmen ve onayını vermesine rağmen mağduriyetimi gidermemiş üzerine para isteyerek veya para iadesi seçenekleri ile firmaya olan güveni sarsmış, çözüm ortağı olmaktan oldukça uzak olduğunu göstermiştir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler