ETS Tur Mağduru

Uğur Uğur31 Aralık 2019 14:05

30.12.2019 tarihi akşamı aldığım otel + uçak rezervasyonundan uçak saatini değiştirme kararı alındı. Est Tur ile görüşüldü. Onlarda THY ile irtibata geçerek tarafıma geri dönüş yaptı. Cezai işlem ücreti olarak 250 TL heybeye masraf çıkardılar. Ancak ETS Tur uygulamasında ilgili saatte böyle bir tutar alınmamaktadır. Ayrıca iptali içinde 330 TL cezai ücret alıyorlarmış. Ben kullanmadığım bir şey için neden ücret ödüyorum.

Onu da geçtim, iptalini istediğimde neden cezai ücret ödemekteyim. Bu konuda bana ETS Tur yardımcı olmayacaksa kim olacak? İlk kez müşterisi olduğum bir firma şu an tamamen gözümde yok durumuna düştü. Uygulamamızda var olan saat ücreti alınmıyor da ben saat değiştirmek istediğimde neden 250 TL alınıyor. Böyle kötülük görmedim. Yanıltmadan başka bir şey değil. Acil dönüşlerinizi bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Uğur 31 Aralık 2019 19:25

Geri dönüş sabahki bilginin aynısını vermek için yaptılar. Kendi baglaminiz da çalışan ya da ortak iş yaptığınız THY ile anlaşmanızı bırakmanız. İlk kez müşteriniz olup daha kullanmadan bin pişman oldum. Bu kadar rezil bir vizyon olamaz. Amacınız müşterilerinizi yolup bırakmak. Otel yetkilileri daha çok yardımcı oluyor. Ets nin yaptığını sizde yaparsınız, otelle anlaş hava yolunu ayarla piyasaya sür. Daha ucuza geliyor. İptal ettirip otele başvuru yapacağım. Bu arada iptal içinde cezai para alıyorlar. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler