Ets Tur İle Ortada Kaldık

Erkan Erkan24 Temmuz 16:09

31 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında ETS Tur üzerinden Bodrum Kadıkale Resort Otel için eşim ve arkadaşlarımla beraber mart ayında rezervasyon yaptırdık. Rezervasyonu yaptıktan çok kısa bir süre sonra pandemi süreci başladı, süreci takip edip oteli rezervasyonu iptal ettirmedik ve bekledik.

Temmuz ayına geldiğimizde rezervasyon yaptırdığınız oteli arayıp sezona başlayıp başlamadıklarını ve Covid kapsamında ne gibi önlemler alındığını sorarak otel personelinden detaylı bilgi aldık. Otel hizmetinde bir sorun olmadığını faaliyete devam ettiklerini ve bakanlığın belirttiği tüm önlemleri aldıklarını ilettiler. Bu görüşmeden sonra tatil günü beklemeye başladık.

Dün ETS Tur bize otelin Covid nedeniyle sezona başlamama kararı aldığı için kapalı olduğunu bu nedenle rezervasyonun iptal edildiğini belirten bir mesaj attı. Ardından önce oteli arayıp kendileriyle görüştüğümüzü ve otelin açık olduğunu söylediklerini bildirdik ancak ısrarla hayır başlamadık denildi. Haziran ayından beri otel kapalıymış ve açılmama kararı almış.

Bizler Haziran ayında bu konuyla ilgili bilgilendirilmedik. ETS ile yaptığımız görüşmeden bize farklı otel alternatifleri sunacaklarını söylediler. Haliyle aldığımız otelin standartlarında, lokasyon olarak aynı birkaç alternatif sunacaklarını beklerken adını hiç duymadığımız istediğimiz bölgede de olmayan ve bizim oteli aldığımız dönemde çok daha düşük fiyatta olan başka bir oteli önerdiler.

Tatil önemli değil. Pandemi sürecindeyiz anlıyoruz.

Ancak otelde ETS turda tutarsız bilgilerle bizleri oyalıyor. Ayrıca paramızın karşılığı olmayan bir otelde tatil yapılmaya zorlanıyoruz. Konuyla ilgili telefon sürekli size dönüş yapacağız diye kapanır. Peki sonuç? Dönüş sıfır.

Erkan çelik

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Erkan 28 Temmuz 10:52

Dönüş var ancak çözüm yok... 1 haftadır sürekli aynı arkadaş ile gorusuyoruz. Sonuç aynı, aynı çemberin içinde donuyoruz. Ya şu an ki otel fiyatlarına göre fiyat farkını verin farklı otele geçin ya da bizim belirlediğimiz bir otele geçin diyorlar. Bizden başka Konsept, bolge, hizmet kalitesi bu içeriklere aldırış eden yok. Şu an ki ücretleriyle otel aldıktan sonra ETS Tur'a neden ihtiyacım olsun? Gider istediğim acentadan satin alma işlemini yaparım. Zamanında diğer tur firmalarına güvenmeyerek büyük yanlış yapmisiz. ETS Tur'a güvenerek yanlış yaptığımızı görmeden Umarım mağduriyetimizi çözerler. Birazdan Misafir ilişkilerine bağlanmayı deneyeceğim. Muhtemelen Bağlanacağım ancak çözüme kavuşacağımızı hiç sanmıyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler