sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ETS Tur Eksik Bilgilendirme Ve Mahvolan Tatil

Efe Efe01 Ekim 2019 10:57

28.09.2019 tarihinde telefondan otel rezervasyonu yaptırdım. Telefonda kart bilgilerim vesaire her şey konuşuldu ama ETS Tur görevlisi yatak hakkında hiçbir şey paylaşmadı. Otelin müsaitlik durumu için otelle iletişime geçti. Otel görevlisi (ben bunu otele gittiğimde öğreniyorum) ETS Tur görevlisine twin yatak (iki ayrı yataklı oda olduğunu) olduğunu belirttiği halde bana bunu iletmedi ve ben otele gittiğimde iki ayrı yatak olduğunu gördüm. Ve otelden çıkış yaptım saat 6 ölmüş ve benim yaptığım tatil planlarım ertelemek zorunda kaldım. ETS Tur'u aradım telefon kayıtlarını dinlediler geri dönüş yaptılar benim rezervasyonumu yapan kişinin yatak hakkında bilgi vermediğini söylediler kabul ettiler ama ücret iadesi yapamayacaklarını söylediler.

Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. ETS Tur'dan başka bir yere güvenmeyip sürekli ETS Tur'dan rezervasyon yaptırıyorum bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim. Müşteri memnuniyeti 0 (sıfır). ETS Tur hatasını kabul etmiyor. Bana o yatağın ayrı olduğunu sormalıydı. Tercih edip etmemek benim tasarrufumda olmalıydı. Sonuç olarak. Ben ETS Tur'dan ayırttığım otelde konaklamadım. Elimde valizler İstanbul sokaklarında otel aradım ve resmen rezil oldum. İkinciye bir kez daha otel parası vermek mecburiyetinde kaldım. Beni mağdur ettiniz. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Eksik bilgi veriyorsunuz. Ve sonuç olarak ortada kalan biz oluyoruz. Bir de otel görevlisi yatağı birleştire bileceğini söylüyor. Ya olur mu ben parasını vermişim bana yatakların birleştirileceğini de söylememişler otele gitmişim ayrılacağım demişim yatakları birleştirelim diyorlar.

Ayrıca yataklarla ilgili herhangi bir sorumluluk almıyormuş ETS Tur. Ya tamam sorumluluk almayın yatak garantisi de vermeyin ama bana böyle son bir tane twin yataklı oda kaldığını belirtin.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler