sta-4-hoverİyi Çözüm

ETS Tur Covid-19 Virüs Rezervasyon İptali Lissiya Hotel

Akif Akif26 Mart 17:16

Dünyayı ve ülkemizi derinden sarsan ve kapsamlı önlemler alınan covid-19 virüs salgını sebebiyle iç leri bakanlığının genelgesi gereği düğün organizasyonumu iptal etmek zorunda kaldım. Mecburi bu sebepten dolayı 23.03.2020 tarihinde ETS Tur firması ile telefon ile görüştüm. Ancak Lissiya Hotel ile görüşüldüğü ve iade işlemine onay vermeyeceklerini ve yeni bir tarih belirtmemi ifade ettiler. 

Arzu edilir ki salgının ne zaman biteceğinin öngörülememesi ve yeni düğün tarihimin belli olamaması üzerine tarih belirtemeyeceğim açıktır; ETS Tur firmasının hizmeti açığa alma durumunun da olmadığı tarafıma iletilmiştir.

Şahsımdan kaynaklanmayan, olağanüstü durumdan ve mecburi bu sebepten dolayı rezervasyonumun iptal edilmesini ve ücretimin aynı ödeme kanalı ile iade edilmesini talep ediyorum. Aynı tarihlerde balayı tatilimiz için başka bir otelde daha planımız vardı ETS Tur hotel aracılığıyla onları iptal etti ama Lissiya Hotel iptal edemiyoruz diyor?

 Lissiya Hotel için sağlık her şeyden önemli değil midir? Ülke de herşey durmuşken, mücbir sebep durumu ve pandemi ilan edilmişken Hotel neden iade yapmak istemiyor?! Mücbir sebepten Tüketici Hakem Heyetine başvurmak zorunda kaldım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler