ETS Tur Aldatmacası!

Ferdi Ferdi23 Kasım 2019 18:19

22 Kasım 2019 tarihinde 15.24 saat itibarı ile telefonda bir görüşme sağladım. Amacım VakıfBank Worldcard taksit sayısını öğrenmekti. 3 taksit olduğu bilgisi verildi. Hangi oteli düşünüyorsunuz diye sordu telefondaki satış temsilcisi sanırım Irmak hanımdı. Ben de Marmaris Comet Deluxe otel olduğunu söyledim. İnternetten her şey dahil fiyatını 4 gece için (13-17 Temmuz 1800 civarı fiyat verdiğini söyledim) Ben de kontrol edeyim dedi bana 1400 civarı bir fiyat verdi.

Ben de neden böyle olduğunu sorduğumda bana telefonda bazen daha uygun fiyat verdiğimiz oluyor dedi. 2 defa sorduğumda ses kaydım dinlenebilir aynı fiyatı söyledi. Ben de şu an kredi kartım yanımda değil dedim o zaman yarın sizi arayalım dedi ben de öğleden sonra arayabilirsiniz dedi.

Bugün aradığında ise bana fiyatın oda kahvaltı şeklinde olduğunu söyledi. Bana dükü görüşmede hiçbir şekilde oda kahvaltı fiyatı olmadığını söyledi. Hatta bana telefonda daha uygun fiyat verildiği cümlesini söyledi.

Yıllardır çeşitli firmalardan telefonla tatil alıyorum hiçbir zaman telefonda ucuza alınacağını bilmiyordum acaba bu cümle çocuk kandırmak için aldatma cümlesi mi? Bunu hala anlamış değilim. Ben 1800 civarı fiyat verdiğini söylememe rağmen bana ısrarla 1400 TL olduğunu söyledi. Oda kahvaltı dese zaten ben daha o görüşmede istemiyorum derim. + telefonda daha ucuz cümlesini de anlamış değilim cuma günü fiyat bilgilerinde alkolsüz her şey dahil fiyatı 1800 civarı yazıyordu, sistemde değişiklik oldu sanırım şu an oda kahvaltı şeklinde bilgiler var. Bu tarz cümleler ETS firmasına yakışmadı, hem müşteriyi 400 TL daha ucuz deyip bağlıyorsunuz hem de ertesi gün oda kahvaltı diyorsunuz. Profesyonel firmalara bu tür davranışlar hiç yakışmıyor...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler