ETS Tur 6412 TL Çöpe Gitti

Esra Esra13 Ocak 10:04

ETS firmasının internet sitesinden beğenmiş olduğum otel için acenteye gittim rezervasyon ve satış işlemleri yapıldı. Otele giriş yaptığımda odanın hala hazır olmadığı söylendi. Yaklaşık 1 saat 30 dakika lobide bekleme yaptık. Aldığım odaların özellikle yan yana olmasını söyledim. Odayı gezmek istediğimi söyledim ve kesin ve kesinlikle ETS sitesinde yer alan odayla benim gezdiğim odaya bir değildi. Odadaki yatak ile dolap birleşik dolabı kullanmanız mümkün değil. Bu oda da kalamayacağımı beyan ettim mümkünse daha iyi bir oda olmasını ilettim ama oradaki müdür ve yetkililer alay eder gibi arka taraflarda daha vasat odaları bana gösterdiler. Lobide personelin dalga geçmesi da cabası. Konuyla ilgili iade istediğimi beyan ettim. ETS Tur personeli ile irtibata geçmem istendi.

Otelde ETS Tur'un personeli bulunmaktaydı. Görüştüm ve hiçbir şekilde iadenin olamayacağını beyan ettiler. Ben duruma itiraz ettim. ETS Tur elemanı beni dışarıda görüşmemiz gerektiğini söyledi. Ben otel müşterisiyim ama beni dışarı davet ediyor. Bir bayan olarak gerçekten de hiç hoş bir durum değil Bu duruma karsı sesim yükseldi ve otel sahibi geldi. Lobidekiler polis çağırmış sesim yükselince benim yapmam gerekeni onlar yapmışlar. Gerçekten gülünç bir durum bir bayanla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen ETS Tur elemanı anladığım kadarıyla yeni mezundu. Daha sonra otel sahibi sız tatilinize bakın ben iadenizi yaptıracağım dedi. Defalarca arama yapmama rağmen hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. Ve nasıl oluyorsa ben valizlerimi bile arabamdan indirmediğim halde otel ETS şirketine konaklama yapıldı diye bildiriyor.

Paramın boşu boşuna heba olduğuna mı ailemle geçireceğim tatilimin mahvolup bayram günü otel aramamı yanayım bilemedim. Bu konuyla ilgili ETS Tur yönetimi umarım yazdıklarımızı görüyordur. Bende kurumsal bir firmada çalışıyorum. Konaklamış olduğum otel Afytos Akçay Tatil Köyü.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler