11 Eylül
#12572660

Kervansaray- Lara - ETS Tur Kalitesiz Hizmeti

Hayatımda gittiğim en kötü vasat oteldi. 01.09.2019 pazar günü giriş yaptık otele girdiğimizde ilk gözüme ilk çarpan kirli ve pis olması idi. Lobi WC inanılmaz kötü kokuyor ve pislik içindeydi.
Otel in sadece personelini beğendim. Hepsi güler yüzlüydü.
Yemekler idare ederdi.
Kahvaltılık peynir çeşiti hiç yok. En kalitesiz peynirler kullanılmış.
Havuzlar çok pis ve temizlenmiyor. Geldiğimden beri ayak parmaklarımda kaşıntı var ve havuz nedeniyle olduğunu iletti doktor. 1 hafta kaldık hiç temizlenmedi. Tesis çok eski kalmış yenilenmesi lazım. Odalar les gibi bize verildi. ETS Tur yetkili ile konuştuğumuzda bize çözüm üretilmesi yerine pansiyonda kalan kişilerin çok beğendiğini bizim burda ne işimiz olduğunu söyledi bu cevap inanılmaz komikti.
Animasyon ekinibi zayıf. T** adında bir anımasyoncu azarlar gibi konuşuyordu. Animasyon ekinin başında duran kişi sanırım e** beydi. Havuz kenarında birisi düşüp kafasını yarmış ailesi perişan halde e** beyle dalga geçiyor. Böyle terbiyesizlik görmedim. Çocuk kafasını yârdi kanlar içinde havuza düştü havuz temizlenmedi kanlar havuza yayıldı.
Bir daha Kervansaray Oteli'ne ne giderim ne de başkasına öneririm. Her sene 2 kere 5 yıldızlı tatil köyüne gideriz ancak bu otelden sonra bir daha tatil köyüne gitmeme kararı aldık. Vasat ötesi bir tatil geçirmek zorunda kaldık.

Çiğdem Çiğdem 1.010 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler