09 Ağustos
#12407102

ETS'nin Erken Rezervasyon Kandırmacası

ETS'nin erken rezervasyon uygulaması ile Bodrum'da Sianji wellbeing adlı otele Ağustos'un ilk haftası için rezervasyon yaptırmıştım. Normalde gitmem gerekenden bir gün önce gidip otelde ödeme yaparak 1 gün için extradan bir oda tuttum. Resepsiyon görevlileri normalde ETS misafiri olduğumu ve aslında pazar giriş yapmam gerektiğini ve odamın 7802 olduğunu söylediler. O an için bu bilgi bende pek bir şey ifade etmedi. Ama ertesi gün bana atanan odaya geçince arka planda yapılan ince hesapları fark ettim.


ETS ile erken rezervasyon yapıyorsanız, otel bundan daha az kar ettiğinden size çok da güzel olmayan bir odayı atıyor. (Normalde o an hangi oda boşsa, gelen misafire o oda verilir zannederdim. Ama odamın önceden belli olmasından bunun böyle olmadığını anladım). Size şöyle anlatayım; bana verilen odada küçücük bir pencere vardı ve o pencerede apartman boşluğu gibi yerler olur ya öyle bir yere bakıyordu.


Güneş bile olmayan bu ufacık ve kötü odada eşim ve küçücük bebeğimle 1 hafta kalmamı isteyen, bana bunu uygun gören ve bu kadar para vermeme rağmen bu şekilde davranan otele ve ETS'ye hakkımı helal etmiyorum. Bu arada oteldeki ETS görevlisi M** hanım da konu ile hiç alakadar değildi, alakadar da olmadı. Bir daha ETS ile bir yere gitmem,Sianji Wellbeing denen otele de adım atmam.

Cenk Cenk 3.240 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları