ETS Tur'un Mağduriyeti

Barış Barış02 Eylül 2019 10:16

29.08.2019 bir gün izin alıp Zafer bayramı ile birleştirip eşimle 3 gece 4 gün tatil yapalım diye bir gün önce ETS'yi arayıp uygun temiz Ultra her şey dahil bir oteliniz var mı diye sordum. Bodrum' da Goddess of Bodrum Isis Hotel tavsiye ettiler. Hem de kampanya var deyince ben de aldım. ETS'de hiç sorun yaşamadığım için güvendim firmaya. Günlük kişi başı 400 TL'ye karşılık geliyor verdikleri fiyat. Dün 12 gibi otele giriş yaptık. Saat 14.00 gibi odanız hazır olur deyip bizi yemeğe ya da lobi barda dinlenmeye yönlendirdiler.

14.00 olunca bir arkadaş gelip odanız hazır deyip bizi odamıza kadar götürdü. Oda otelin en uzak kısmında en üst kat bir oda. Kokudan içeri giremedik desem yeridir. Sadece çarşaflar değiştirilmiş, ne banyo ne de tuvalete temizlik görevlisi girmemiş. Odadaki dolaplar, ayna hepsi kötü durumdaydı. Resepsiyon çok uzak olduğu için hanıma sen bekle ben gidip konuşayım dedim. Resepsiyona durumu anlattım. Bir tane nursuz adam vardı bana dedi ki sıraya alıyoruz odanızı 2-3 saate görevli gelir temizler dedi. Ya da size ana bina da oda verelim günlük 240 TL fark alalım dedi.

Ben de bekleyemem o kadar fark ta çok fazla dedim başka bir oda verin bize temiz diye ısrar ettim. ETS görevlilerinden de yardım istedim. Şunu söyleyeyim ETS görevlilerinin otelde hiçbir söz üstünlüğü yok pasif elemanlar. Neyse sizi yarın başka bir odaya alalım dediler. Ben de ETS görevlilerine beni ya başka bir otele yerleştirin aynı şartlarda, ya da paramı iade edin dedim.

Bir otel buldular ama 1000 TL fark istediler. Ana binaya bile aldıramadı ETS'ciler beni. Neyse İzmir'den gitmiştim Bodrum'a şimdi yine İzmir'deyim. Paramı iade edeceklermiş. Yani buldukları tek çözüm para iadesi. Benim tatilimi mahvettiler, günümü yollarda geçirdim. 600 km yol yaptım boşuna.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler