11 Eylül
#12570877

ETS Tur'un Ayarladığı Bakımsız, Kirli Villa!

ETS Tur garantisine güvenerek yaptığım tatil rezervasyonum doğrultusunda hayal kırıklığı yaşadığım bir tatil geçirdik. Didim Akbük Country villas da kaldık, ETS turdaki resimler ve özelliklerle alakası olmayan bir yer, internet evlerde kesinlikle çekmiyor, sauna, hamam, fitness salonu aktif değil, var denilen bisikletler yok, masa tenisi masası ortası çukur, kullanım dışı, basketbol ve voleybol sahaları kullanılmaz durumda, ev de sadece salon ve yatak odasında klima var, diğer odalar için ellerinde varsa vantilatör veriliyor bize de verildi 3. Günün sonunda. Havuz suyu tadı farklı ve ilaçsız geldiği için '' havuz suyu deniz suyuymuş ilaçlama yapılıyor denildi, 2. Günden sonra havuz suyu yeşillenmeye başladı ve yosunlandı, 3 gün havuzu hiç kullanamadık, ve çocuklar ateşlendi hastalandı. Sitenin genel temizliği çok kötü site geneli 3/1 oranında yeşil gerisi toprak, çöpleri kapı önüne koyum akşam 20. 00 'dan sonra alırız denildi çöpler düzenli alınmıyor ve kedi köpek tarafından dağıtılıyor dolayısıyla sivrisinek ve pireler cirit atıyor.


ETS 'nin sitesinde yayımlanan resimler ve evin iç resimleri uyuşmuyor, bize gösterilen evi beğenmedik, ikinci evi gösterdiler onu da beğenmedik en son 3. Eve tamam dedik fakat koltuklar iğrençti kirli ve kedi tüyleri vardı sağ olsun çalışanlar koltukları değiştirdi. Çalışanlara ETS 'nin sitesindeki resimleri gösterdiğimde bu resimlerdeki villanın kiralık olmadığını ve şahsa ait olduğunu söylediler.


Kaldığımız villada giriş kattaki klozetin sifonu bozuktu 3. Günün sonunda teknisyen geldi bozuk malzeme gelirse yaparım dedi fakat yapılmadı. 9 yıldır villa tatiline giden biri olarak çok büyük hayal kırıklığına uğradım.


ETS yetkilileri ile 3-4 defa görüştüm yardımcı olmaya çalıştılar, site yetkilisi bey 2 gün tatilimizi uzatabileceğimizi söyledi fakat pazartesi günü okullar açılacağı ve iznimiz bittiği için uzatamadık, verdiğimiz paraya mı yanayım, hayal kırıklığına mı yanayım?

Şennur Şennur 1.040 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şennur09 Eylül

    Ets yetkilileri, lütfen sitenizde yayınladığınız villaları en az yılda 1 defa geziniz bakınız, gerçekten sitenizde yer verecek kadar güzel, temiz ve nezihmi? Bize güvenen misafirleri buralara yollayabilirmiyiz? Diye

  • Şennur09 Eylül

    Akbük Country villas

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler