08 Ekim
#12737161

ETS Tur Zorunlu No. Show Uygulanması

ETS Tur'dan, 13-15 Temmuz 2019 tarihleri arasında, Alaçatı Porto Beach Resort Exclusive Hotel'e rezervasyon yaptık. Otele giriş yaptığımız ilk anda resepsiyon yetkililerinin amatörce iletişimi, geçtiğimiz sezonda Alkoçlar Markası ile hizmet veren kaliteden eser yoktu. Odamıza giderken merdivenlerde boş yemek tabakları sıralanmış. Merdiven boşluğunda en az 1 aydır orada olduğunu belirgin kirlilikte Tozlu çarşaflar ve boş şampuan şişleri atılmış. Odaya girdik her yer toz içerisinde, tuvalette sifona bastık su durmadan akmaya başladı. Telefon ile haber vereceğiz, oda telefonu çalışmıyor. ETS Tur yetkilisi E** hanım'a ulaşıp tüm aksaklıkları ve hatta odadaki akan suyu gösterip, otelden çıkmak istediğimizi va başka bir otel bulmasını ilettik. Saatlerce oyalandık, otel bulamadığını ve buradan çıkarsanız no. Show uygulanacağını söyledi.


Giriş yaptığımız ilk andan itibaren sorun yaşadık ve iletmiş olmamıza rağmen bize ne alternatif otel buldular. Bireysel son dakika otel bulamadığımız ve no. Show uygulanınca gece zorunlu kaldık. Akşam yemek için yemekhane denilecek rest. İndik. Yaz mevsiminde, kış yemekleri hijyen sıfır, soda istedik o bile yok. Exclusive Otel' de. Bütün gece sifon suyu akmaya devam etti. Sabah ETS Yetkilisine otelden ayrılırken gösterdik. Kahvaltı da omlet sırasına girdim. Sıra bana gelince malzeme bitti dediler. Şaka gibi, eldivensiz börek poğaçalar gelişigüzel tencere tarzı kaplara tepeleme dolduruluyor. Damacana ilkel bir hortum takılmış içine toz giriyor, etrafında çocuklar ellerindekini içine atabilecek durumda. Hepsini fotoğrafladım ve hem otel yetkililerine hem de ETS Tur Yetkililerine yazılı bilgi verdim. Otel Yönetimi umursamaz davrandı.


Gaziantep'te yönetime ulaştım. E** bey ilk telefonda çok ilgilenir gibi yaptıktan sonra, telefonlara bile çıkmadı. ETS Tur ise almadığım hizmetin ücretini iade talebime olumsuz yanıt verdi. ETS Yetkilisi alternatif otel bulamadığı için zorunlu geceleme yaptırıp no... Show uygulatıp, 2 günlük tatilimizi 1 günü otel aramak ve ETS Tur Müşteri Hizmetleri ile telefonda konuşarak geçirdik. ETS Tur' un sahibi, bakanlık koltuğuna güvenerek, müşteri memnuniyetini umursamadan, otel tarafınını tutması yıllardır kendilerinden almış olduğum seyahat hizmetine bu denli hiçe saymasını kabul etmiyorum. Bugüne kadar beklememin tek sebebi Otel Yetkilileri'nin kendi aralarında görüşüp döneceğiz oyalamasından dolayıdır. Ben hakkımı gerekli tüm mercilere taşıyacağım. Talep edilirse resim paylaşabilir.

Nilüfer Nilüfer 1.737 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları