04 Aralık
Yorum Yap
#11242673

ETS Tur Yaptığım Rezervasyonu Mücbir Sebep İptali

Sapanca richmond oteline rezervasyon yaptırıp ETS internet sitesinden kontrol edip çağrı merkezi aracılığı ile konaklama için ödeme yaptım. Ancak telefondaki ETS çalışanının mücbir bir sebep olursa iptal yapabiliriz dediğinizde hatırlıyorum. Telefonlar kayıt altındaysa bu mutlaka ortaya da çıkacaktır.


Rez. tarihi 7.11.2018
Rez. no. Ets3465065
Rez. tarihlerini 22-23 Aralık 2018


ETS' deki arkadaşlara bu tarihlerde mücbir bir ailevi sebepten dolayı katılamayacağımı belirttim ve bir cezai şart varsa kabul ediyorum ama paranın iadesini istememe rağmen maalesef bana yardımcı olmadılar. Her seferinde başka bir ETS görevlisi işi yokuşa sürdü.
İade yapılamaz dendi. Rica ettim çocukların o tarihlerde okulla ilgili toplantıları olduğunu söyledim, ödenmiş parayı ETS açık bir voucher olarak tutsun başka bir organizasyonda kullanalım uçak bileti olur, başka bir konaklama olabilir ama maalesef olumlu bir sonuç alamadım.


Ne yazık ki ödediğim para göz göre göre ETS 'nin tutumu yüzünden yanacak.Sayın Turizm Bakanı 'nın kardeşi ETS sahibi e** ailesi ne iptaller konusundaki esneklik politikalarını gözden geçirmelerini tavsiye etmekten başka bir şey aklıma gelmiyor.

Burak 1.682 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler