04 Aralık
Yorum Yap
#11245153

ETS Tur Ve Bc Hotel Mağdur Edildim!

Sağlık sebeplerimden dolayı İstanbul'da 09/07/2018-16/07/2018 tarihleri arasında kalmak durumunda olduğum için ETS Tur aracılığıyla Bc Hotel adlı otelden bir hafta öncesinden ben eşim ve 4 yaşında kızım için parasını ödeyerek otel rezervasyonu yaptım. Otele gittiğim ilk gün kliması olmayan terastan bozma bir odaya gönderdiler. Gece boyunca sıcaktan ve sivri sineklerden uyuyamadık. Özellikle eşimin sağlık problemlerinden ötürü fazla ayakta durmaması gerektiğini belirtmeme ve boşta olan değiştirilmeyecek bir oda verilmesini istememe rağmen ikinci gün başka bir odaya gönderdiler.


Bu odanın rezervli olduğu için iki gün kalabileceğimi sonrasında başka bir odaya yerleştireceklerini söylediler. İki gün sonra başka bir odaya yönlendirdiler bu odanın da klozet sifonuna basıldığında tuvaletinden pis su gideri akmaya başladı. Banyo içeri pis su ile doldu ayrıca odanın içerisinde karınca ve böceklerde bulunmaktaydı. Durumu personele ilettiğimde özellikle sağlık problemlerimiz için burada olduğumu belirtmeme ve yanımızda küçük çocuğum olmasına rağmen burada kalmamızı söylediler.


Tamir edilmesi gerektiğini söylediğimde ancak iki gün sonra tamircinin geleceğini bu süre içerisinde başka boş odasının olmadığı söylediler. Böyle bir odada kalmamızın uygun olmayacağını söylememe rağmen ''buradan başka odamız yok. ''Kalmak isterseniz bu odada kalabilirsiniz. Yok istemiyorsanız çıkabilirsiniz''diye bir ifade kullandı. Otelin resepsiyon görevlisi 11:30 da beni arayarak; size verebileceğimiz odamız yok dedi. Ben de mecburen 13/072018 saat 11:50 de apar topar otelden çıkmak zorunda kaldım.


Ödemiş olduğum 3 günlük ücreti geri veremeyeceğini ancak ETS Tur şirketinin onay vermesiyle geri ödeme yapacaklarını söyledi. Ancak yoğun telefon görüşmelerine rağmen mağdur edildim. Başka bir otelde günlüğü 220 TL'ye kalmak zorunda kaldım. Bir hafta önce rezerv ettiğim otelde hasta eşim ve kızım ile Her gün farklı odalara geçip uygun olmayan ortamda ki odada kalmak zorunda bırakıldığım ve başka bir otelde fazla para verip kalmak zorunda bırakıldığım için ETS Tur ve Bc Hotel 'den şikayetçiyim. Zararımın giderilmesini istiyorum.

Ramazan 1.481 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler