14 Temmuz 2017

ETS Tur 'un Önerisi İle Tatilimiz Mahvoldu!

Her yıl sizi kullanarak Voyage otellerine gidiyorum. Lakin bu yıl ilk defa Voyage bağlı kalmadan bir otel için sizden öneri istedik ve bize Baia Bodrum tavsiye ettiniz, fakat kötü bir otel. Çocuğumun oynayacağı bir sahil kenarı yok. Çocuğu bırakın biz bile pislikten , taştan ve kestaneden denize giremiyoruz. Sahil kenarında 1 tane bile garson yok. 5 'den sonra sahilde içecek bir şey alacağımız açık tek bir yer bile yok. Hangi çalışana bir şey sorsanız bilmiyor.


Havuza geçiyoruz orada bile tek bir garson yok. Animasyon yok, akşamları eğlence yok.
Alacarte tarafında ise bizden 10 euro insan başı para isteniyor ki, ben Ultra her şey dahil olarak bu oteli alıyorum. Şirketinizi arayarak değişim istedim ve beni bir rehbere yönlendirdiler. Lakin O** adında kaba bir rehberiniz var ve karşısındaki misafire nasıl davranacağını ve konuşacağını bilmeyen biri, çünkü az kalsın kendisi ile telefonda tartışacaktım.


Dün giriş yaptığım otele yarın her şeyin düzgün olacağını söylemelerine rağmen değişen hiçbir şey olmadı. Değişim için Voyage Torba'ya geçiş istedik ve bu otele ödediğimiz 2953 TL üzerine bizden 2650 TL daha para istendi. Bu yapılan ETS Tur'a yakışan bir şey değildir ve bu konuyu her şikayet bloglarına yazacağımı ve Voyage bile olsa tekrar sizden otel almayacağımı, gerekirse sadece sizden verilen otellere dahi adım atmayacağı belirteceğim.

Mehmet 2.520 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön