11 Eylül 2013 #2004597

ETS Tur 'un Ayarladığı Gemideki Personelin Hijyenden Haberi Yok!

ETS Tur 'un ayarladığı gemideki garsonlar hijyene dikkat etmiyorlar. Bir garsonun iki eline birden hap şurup sonra da ellerini çatal ,bıçak kurulanan beze sildiğini gördüm. Orada başka bir bez göremedim ve biraz sonra bir bayan garson gelip, arkadaşının tükrüğüyle enfekte ettiği bezle çatal, kaşıkları kuruladı. Bir başka garson çekmecedeki cep telefonuyla güya çaktırmadan sanıyorum mesaj yazıyordu.


Cep telefonlarının ne kadar mikrop yuvası olduğunu herkes bilir. Yere düşen bir şeyi rahatlıkla çıplak elle alıyorlar. Hiçbir şekilde el dezenfektanı kullandıklarını veya başka bir önlem aldıklarını görmedim. Akşam 5 çayında ikram edilen kek ve v.b yiyecekler için çatal,bıçak v.b verilmiyor, insanlar elleriyle yiyorlar.

Özbil 537 Okunma

Cevaplar

  • Özbil06 Eylül 2014

    Bence diğer gemi turlarına göre ucuz olduğundan her zaman müşteri bulabileceklerini düşünüp bu tür şikayetleri önemsemiyorlar.

  • Özbil14 Eylül 2013

    2004680 nolu Ets tur gemi ile yunan adaları bayan rehber hakkındaki şikayetim yayınlanmadı.Şikayet yazısının içinde iki erkek rehberin adları ve onlar hakkında teşekkürlerimiz vardı.Bayan rehberin adını vermek istememiştim.Bayan rehberin adı Yeşim. Bence işini düzgün yapan insanla yapmayan arasındaki farkı belirlemek için şikayet kadar teşekkür de önemlidir.Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön