sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ETS Tur Şikayeti

Aliriza Aliriza15 Ekim 2019 10:23

ETS Tur'la Kıbrıs'a 3 kişilik rezervasyon yaptırdım. Ödemeler ve tüm işlemler bana aittir. Müşteri ve muhatap benim. Odalar için 2 kişilik isim verdim. Kıbrıs'a giderken bir arkadaşın bileti akşamdı. Biz iki kişi otele zamanında vardık. Ben iki bayanın aynı kendim ayrı odalarda kalmak istediğimi söyledim hatta ekstra ödeme yapıp deniz manzaralı oda bile seçtik. Diğer odanın anahtarını istedim kabul etmediler. Oda başkasının adına rezerve yapıldı diye. Ben de aramızda değiştirebiliriz neticede ödemeyi de rezerveli de ben yaptım dedim.

o ben akşam gelecek ben o saate kadar onu beklemek istemediğimi söyledim kabul etmediler ve ben de o gün başka otelde kaldım. Bugün de otele gittim ve dün yaşadıklarımdan dolayı üzüntümü belirttim. Çok tatsız karşıladılar. Ben de tür şirketini arayıp başka otele yönlendirmelerini istedim kabul etmediler. O zaman para iadesi yapın dedim. Onu da kabul etmediler ve şu an otel arıyorum ama peşini bırakmayacağım bu mağduriyetimin kabul etmediler dedim onu da dedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aliriza 14 Ekim 2019 17:28

Dün ETS Tur firmasından aldığım 3 kişilik otel rezervasyonum için geldiğim Arkın Palm Beach otelde rezervasyon sorunu yaşadım. Arkadaşlarımızdan biri uçakla geç geleceği için odaları alıp yerleşmek istedik. Fakat kendisi gelmeden odayı vermeyeceklerini söylediler. Rezervasyonların hepsini ben yaptım ve ben ödedim. Odaları kendi aramızda değiştirebileceğimizi söyledim ama Kıbrıs'ta böyle bireyin sozkonusu olmadığını belirtiler. Biz de o saate kadar beklememek için başka bir yerde konakladık. Ertesi gün hepberaber otele gittik vecotel müdürüne yaşadığımız olumsuzluğu anlattık. Mudanasiz ve hiç alttan almadan dinledi ne bir nezaket ne bir gülümseme. ETS turu arayıp yaşadıklarımızı anlattık. Başka otele transfer istedik kabul etmediler. Paramızı iade etmelerini istedik onu da kabul etmediler. Taksiye bindik taksi şoförü de bu otelde daha önce de sorunlu müşteriler aldığını söyledi. Şu an da otel arıyoruz. Tatilimiz ilk günden rezil oldu. Hakkımı sonuna kadar arayacağım

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler