02 Temmuz 2013

ETS Tur Otelde Klimalar Çalışmadı!

Bodrum Park Resort oteline ETS tur üzerinden yaptığımız erken rezervasyon ile gittik. Odamızda gece klima çalışmadı, 28 derecede uyuyamadık. ETS yetkilisine gittik, "arıza bildirelim" dedi bildirdik. Ertesi gece gene klima çalışmadı. 1 bebek ve 1 çocukla sabaha kadar uyumadık. Tekrar arıza kaydı aldılar, ama düzelmedi.

ETS yetkilisine odayı ya da oteli değiştirmesini söyledik. Çok şikayet olduğunu otel yönetiminin klimaları çalıştırmaya karar verdiğini söyleyince şok olduk. Tüm bu arıza kaydı almalar otelin oyalama taktiğiymiş ve ETS de buna ön ayak olmuş. Tatilimizi boşa harcadık, perişan ve uykusuz halde geri döndük.

Can 231 Okunma

Cevaplar

  • Can05 Temmuz 2013

    ETS'den aradılar, "otelde yer olmadığından odanızı değiştiremedik" dediler. Ben de "oteli neden değiştirmediniz" dedim. Sanki yalan söylüyormuşum gibi "otelde klimalar çalışıyormuş, arıza yokmuş ki dediler", zaten şikayetimde "ETS yetkilileri bizi arıza var diye oyaladı, bilinçli olarak çalıştırılmadığını daha sonra gene kendilerinden öğrendik" diye yazmıştım. Klima arızalı olup odamızı değiştirmeseler, kötü derim; ama klima bilinçli olarak çalıştırılmayıp bunun bize arızalı gibi yansıtılarak bizi oyalamak, durumu öğrendiğimizde de "karar değişti, klima çalıştırılacak" diye ayrıca oyalamak ETS'nin çok büyük bir ayıbı oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön