sta-3-hoverOrtalama Çözüm

ETS Tur Müşterisini Mağdur Ediyor

Günay Günay2 ay önce

ETS Tur üzerinden bir hotelin Deluxe odası için rezervasyon yaptık. Hotele gittiğimizde bize verilen odaya çıktık ve gördüğümüz oda leş gibi pislik içindeydi ve her yer ağır boya kokuyordu. Ayrıca ETS Tur üzerinde hotelin Deluxe oda resimleri ile gördüğümüz odanın yakından uzaktan hiçbir alakası yoktu. Hemen odadan çıktık ve resepsiyona gittik ve bize verilen odanın Deluxe olmadığını ve her yerin pislik içinde olduğunu söyledim telefondan etsturdaki Deluxe oda fotoğraflarını gösterdim ve Hotel görevlisi bizim böyle bir odamız yok dedi. Dedim böyle bir odanız yoksa neden bu fotoğrafları kullanıyorsunuz milleti kandırıyorsunuz dedim cevap veremediler.

Hemen rezervasyonu iptal etmek için ETS turu aradım ve durumu aynı bu şekilde anlattım, bize kısa sürede döneceklerini söylediler ve biraz beklememizi istediler.

Yaklaşık olarak yarım saat bekledik ve dönüş yapan olmadı, ben etsturu aradım ve neden dönüş yapmadıklarını boş yere beklediğimizi söyledim. Kısa süre içerisinde döneceklerini söylediler ve telefonu kapattılar. Bir süre sonra aradılar ve rezervasyonun iptal olduğunu söylediler, bende tamam ama şimdi nerede konaklayacağım dedim sonuçta ben mağdur oldum kaç saatim boşa gitti dedim. Size başka bir Hotel ayarlayabiliriz dediler ama iptal edilen rezervasyon ücretini geçerse bunu sizden ek ödeme olarak almamız gerekiyor dediler.

Gerçekten ETS Tur saçmalıyor böyle bir mağduriyet karşısında Hotele para cezası kesmeniz gerekiyor. Hotele ait olmayan görsellere ben inanıp oradan rezervasyon yaptım ve benim saatlerim gitti. Bir de benden daha 20-30 TL gibi daha fazla para almaya çalışıyorsunuz. Gerçekten rezil bir firmasınız bir daha sizden hiçbir rezervasyon yapmam. Ayrıca beni 3 saat boyunca boş yere beklettiniz, başka diyecek bir şey bulamıyorum. rezillik

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler