10 Ağustos
#12411583

ETS Tur Müşteri İlişkileri Üslup Problemi

ETS Tur ile gittiğimiz balayında otelle ilgili yaşadığımız sorunlar Otelpuan.com'a bildirdim. En doğal hakkım sonuçta. Beğenmediğim bir sürü yönü olan oteli geçtim ETS Tur çalışanının da yaksalışımı acentadan çok otel çalışanı yönündeydi. Otel puana yazdığım yoruma cevap olarak müşteri ilişkileri müdürünün yazdığı üslup da cabası.


Ben istediğim gibi yorum yapabilirim istediğim yere bu şikayetlerimi bildiririm. Buna kimse engel olamaz. Bu şirketin yöneticisinin yaklaşımı otelde yaşadığımız ve yine otelin müdürünün çözdüğü ETS'nin yapamadığı ve memnun ayrılmadığımız bir durumda beni arayıp bilgi almak yerine aşağıdaki yazıyla cevap vermiş. ETS Tur bizi kaybetmiştir.


Yorumlarınız bizler için en değerli kaynaktır. Olumlu yorumlarınız kadar yapıcı eleştirileriniz de bizim en önemli yol göstericimizdir. Konakladığınız esnada bu şikayetlerinizi bizlere iletmiş olmanız halinde memnuniyetle gerekli bilgilendirme yapılarak yardımcı olunurdu. Açıkçası bizlere bu şikayetlerinizi tesisimizdeyken bizlere bildirmemeniz bizleri üzdü. Saygılarımızla, D** K*** Misafir İlişkileri Müdürü.

Yakupcan Yakupcan 3.923 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları