ETS Tur Mağduriyeti Gidermedi!

Bülent Bülent08 Haziran 2019 02:13

ETS ile Ocak ayında erken rezervasyon ile Haziran ayına bayram için Antalya Ali bey Resort Sorgun otel rezervasyonu yaptık. ETS Tur Kozyatağı şubesi - seyen turizm inşaat san. Ve tic. Ltd. Şti. Firma sahibi Y** beye otelde neler istediğimizi belirttik (bu arada acente yıllardır tüm seyahat planlarımızı tüm arkadaş çevremiz dahil kendisi ile yaparız) . Otel olanakları için detaylı konuştuk fakat geldiğimiz otelde acente sahibinin bize belirttiği olanaklar bulunmakta idi ve acente sahibi Y***beyi cebinden aradık ve konuyu anlattık fakat kendisi yapacak bir şeyim yok diyerek konudan sıyrıldı.

ETS çağrı merkezi aradık fakat 3 gündür konu ile ilgili yetkili kimseyi bulamıyoruz herkes haklısınız diyor ve telefonu kapatıyor. Biz kurumsal bir firma olarak ETS ile anlaşma yaptık ama neredeyse acente firması bizi tehdit etti.

Otelin danışmanı ETS acentesi sahibini aradı fakat buradaki G*** hanımı da tehdit ederek sen beni kim oluyorsun da ararsın dedi.

Bölge şefi K*** bey ile görüşme yaptık oda aynı şekilde benim yetkim yok diyerek konuyu İstanbul çağrı merkez ile çözün dedi.

Şimdi bu kriz döneminde verdiğimiz paraya mı yoksa giden zamana mı yoksa kurumsal firma adı altında çaresiz kalmamıza mı yoksa acentenin bizleri tehdit ve söylediği şeylerin arkasında durmamasına mı yanalım.

Biz ETS kurumsal firma diye oradan seyahat programı yaparken bir yetkili sorunumuzu çözmedi resmen paramızı alarak olanaklar farklı bir otele geldik.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler