sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ETS Tur Kaya Uludağ Otel Oda Seçimi Sorunu

Özgür Özgür07 Şubat 16:26

17 Ocak 2020 tarihinde 5-7 Şubat 2020 tarihinde Y*** Y*** adına rezervasyonunu yaptığımız Kaya Uludağ Otel'e geldik. Otele 5 Şubat 2020 geldiğimizde resepsiyondaki sorumlu kişi rezervasyonun 1 oda 4 kişi adına yapıldığını söyledi fakat bize gönderilen mail eklerinde (bu maildeki ekte) rezervasyonun standart oda ve 4 yetişkin olarak yazıldığını ve 1 oda şeklinde belirtilmiş olduğunu söyledi.

Onlara giden rezervasyon belgesinde ekstra yatak olarak gözükürken bizde ise böyle bir bilgi yok. Otel sorumlusu konunun onlarla ilgili olmadığını ve bizi 2 odaya ayıramayacağını söyledi. Biz de bunun karşılığında otelden aynı gün ayrılmak istedik. Acente bölge sorumlusu ile görüştüğümüzde ise otelin iadeyi kabul etmediğini söyledi.

Ne acente ne otel tarafından bir çözüm sunulmaması sebebiyle oteli terk ettik ve hukuki bütün yollara başvuracağımızı ayrıca sistemin bize ve otele farklı bilgiler verdiğini ve çözüm sunmamak üzerine yaklaşımı belirteceğiz. Ayrıca ETS Tur'un maile gönderdiği makbuz boş bir sayfadan ibarettir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler