10 Temmuz
#12246793

ETS Tur İle Hayal Kırıklığı

ETS ile Bodrum tatilimizi 2 kişi uçak + otel dahil olarak aldık. Önce uçağımız THY idi Anadolu Jet'e sefer indirildi. ETS burda yapabileceği bir şey olmadığını iletti. Ok.
Sonra otele geldik bir de gördük ki bizimle aynı tarihlerde ETS'den oda kiralayan herkes bizden daha indirimli gelmiş, yaklaşık % 30 bir fiyat farkı ile odamızı almışız. Durumu otelin yetkilisi Ö** hanıma açıkladığında, aynı tarihler için farklı fiyat verme hakkının işletme olarak kendilerinde saklı olduğunu ve tüketici olarak bizim bir itiraz hakkımız olmadığını iletti. Kendi sistemlerini uçak bileti bedeline benzediğini, nasıl ki uçak firmaları son koltuklarını farklı fiyata verirken yolcular karışamıyorsa bizim de bir hak iddia edemeyeceğimizi direkt olarak söyledi.


Buradaki sorun para değil, otelin müşteriye olan yaklaşımıdır. Bu tür bir açıklama ile tatilimiz daha başlar başlamaz bize otel için kötü bir izlenim bırakmıştır. ETS'nin de bize yüksek fiyatla satın alım yaptırmak dışında bir etkisi olmamıştır. ETS yetkilileri bizi aramış ancak durumun otelin fiyat politikası ile ilgili olduğunu ve biz de bu fiyatları kendi rızamızla kabul ettiğimiz için bir iade yapılamayacağını ilettiler. Ne bir oda upgrade'i ne de özür babında kimseden bir şey duymadık. En standart odaya en fazla fiyatı ödeyerek kandırılmış olduk. Üstüne soğuk su içtik.

Wapita Wapita 1.824 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları