13 Ocak
#13442039

ETS Tur İle Aç Kaldık

ETS Tur ile 10.01.2020-12.01.2020 tarihleri arasında 26596***1 rezervasyon numaralı Roma turuna eşimle birlikte katıldık. Tur rehberimiz ** S*** grubun tur rehberliğini yapmaktan daha çok, yanındaki arkadaşı B*** beyin tur rehberliğini üstlendi. Tur rehberinin önerisi ile 12.01.2020 tarihindeki Nemi ve outlet alışverişi gezisine kişi başı 50 Euro ödeyerek katıldık.


Gezi öncesi o gün öğle yemeği için bize yer göstereceğini söylemesine rağmen gezi günü açıkça aç bırakıldık. Nemi denilen yerde öğle yemeği yenilecek bir yer olmadığı gibi sonrasında bizi götürdükleri outlet alışveriş mekanında süre kısıtlılığı nedeniyle yemek yiyemedik. Kaldı ki öğle yemeği için bize ayrıca imkanda sağlanmadı. Anladığım kadarıyla outlette indirim olması nedeniyle rehberimiz E** S** kendisinin alışverişini daha ön planda tutmuş, ne yazık ki bizim ihtiyaçlarımızı değil.


Bu tur grup turu muydu yoksa B*** beyin özel turu muydu anlayamadım. ETS yetkililerinin bu soruya cevap bulmasını temenni ediyorum. Kendi paramızla bizi aç bırakan ve ilgilenmeyen ETS Tur'dan şikayetçiyim.

Şükrü Şükrü 2.153 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler