ETS Tur Hak Etmediği Ekstra Ücreti İstemesi

Ertunç Ertunç10 Şubat 15:06

2 gün önce ETS Tur'dan bir otele ailem ile birlikte tatil yapmak için internet siteleri üzerinden rezervasyon gerçekleştirdim. Dün müşteri hizmetlerinden beni arayarak otelde kalacağım gün yapılacak bir aktivite için ekstra ücret talep ettiler. O ücreti vermemem durumunda bu aktiviteden yararlanamayacağımı ilettiler.  Aktivite ile alakalı internet sitelerindeki detayı ekte paylaşıyorum. Kendileri de yaptıkları hatayı bildikleri için müşterileri tek tek arıyorlar demek ki. 50-100 TL fazla para alabilmek için böyle bir yola başvurmak nedir ETS Tur?

 • - Görüntüleme
 • 5Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ertunç 17 Şubat 08:35  

  Ayrıca şikayetime yorum yazan kişiler her nedense sadece ETS Tur şikayetlerine yorum yapmıştır, şirket şikayetimi görüntüledikten sonra neden kendisi yorum ya da geri dönüş yapmıyor da şirketteki çalışan bir hesap açarak şirketi savunuyor?

 • profile-icon Ertunç 17 Şubat 08:33  

  Sistem açığını, sistemdeki sorunu itiraf eden yetkilinin ses kayıtları baz alınarak ve sitedeki ekran görüntüleri ile TÜRSAB, Turizm Bakanlığı vb. İlgili yerlere de şikayette bulundum, sonucunu buradan paylaşırım.

 • profile-icon Ertunç 17 Şubat 08:30  

  Çağrı merkezi, acente, web sitesi hangi platformda olunursa sisteminiz düzgün çalışacaktır, sistemde açık varsa böyle bir sorun ile karşılaşırsınız, web sitesinden aldığım ekran görüntüleri ve ses kayıtları ile yetkili sistemde sorun olduğunu söylüyor.

 • profile-icon Ertunç 17 Şubat 08:28  

  Para kaçırmak ya da muhtaçtır diyemem bu işi yapanlardan duyulur, duymak gerekir bu kelimeleri, bende bu sorunun cevabını almak için şikayette bulundum.

 • profile-icon Ekin 12 Şubat 21:39  

  Sizce koskoca ETS, çağrı merkezi, acentalar, web sitesi, mobil uygulama vs. Yani satışın sürekli olduğu bir platformda 2-3kişiyi arayarak fark istemesi sizce para kaçırmak mı? ETS buna muhtaç mıdır?

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler