28 Eylül 2018
Yorum Yap
#10959395

ETS Tur GAP Turu Şikayeti!

16.09.2018 çıkışlı ETS GAP rüyası turuna katıldık ama rüya kabusa döndü. Her şeyden önce tur rehberimiz C** A** çok ilgisiz, bezgin ve isteksizdi. Gittiğimiz yerlerde anlattıkları 3-5 cümleyi geçmedi. Google'da kendimiz aratıp öğrendik diyebilirim. Asıl şikayetime gelirsek 18 Eylül akşamı sözleşmemizde yer alan 5 yıldızlı otelimize geldiğimizde otel kapısında hiçbir açıklama yapılmadan 1 saate yakın bekletildik. Sonrasında misafir listesinin otele eksik fakslandığı söylendi! Bu devirde faks mı kaldı, ayrıca listeyi gönderdikten sonra teyit edilmiyor mu bu nasıl bir ciddiyetsizlik! Odalarımızın hazırlandığı belirtilerek yemeğe alındık, yemek sonrası benim ve kızımında içinde yer aldığı 17 kişilik talihsiz misafir grubu hariç herkes 5 yıldızlı otele yerleştirildi seçimin neye göre yapıldığı konusunda hiçbir fikrimiz yok! Rehberimizin ruh haline göre yaptığı (kendisine güzel yağ yakanların lehine yaptığı) ayrımcılık sonucu, vadedilen otelde kalamayacağımız belirtildi. Sözleşmeye göre böyle bir durumda otelin dengi ya da daha üstüne götürülmemiz gerektiğinin bilincindeydik ve bu hususu rehbere hatırlattık. Rehber açıklama yapmadan karga-tulumba bizi otobüse bindirdi. Yaklaşık 10 dakika sonra Urfa balıklı göl yakınlarında otobüsten indik 10-15 dakika yürüdükten sonra pasajların dükkanların içinde sözde 3 yıldızlı otelimize geldik.


Odalar tek yıldızı bile hak etmiyordu. Su giderleri tıkalı dolap kapağı kırık kapı desen kilitlenmiyor içeriden düğmeye basıp kapatacaksın ki kilitlensin ama bir omuz atsanız pat diye açılacak cinsten, bir sürü itiraz vesaire tur rehberimizin cevabı tehdit! Alırım çantamı giderim, müdürüme söyledim boşalt otobüsü dedi! Beyefendi bizi otele atıp 5 yıldızlı otele kalmaya gitti bu arada! Otelde duş bile almak mümkün değil duş başlığından doğru düzgün su akmıyor! Sabah bir özür diler karşılar diye beklediğimiz rehberimiz bizi almaya gelmedi bile, üstüne bize bir surat zaten anlatım yaptığı yok sesi iyice yılgın bezgin, umurumda değiliz!


Şimdi soruyorum ETS ye bu olaylar olurken sizi defalarca aradık neden geri dönüş alamıyoruz, sözde ilgileniyordunuz, dün artık ben aradım kaydınızı bulamadık dediniz bu nasıl bir yalan! Sözde hizmet kalitesi için tüm görüşmeler kayıt altında değil mi? Diğer yolcularla aynı ücreti ödememize rağmen vadedilenin kalitenin çok çok altında bir otele atılmamızın sebebi neydi! Kesinlikle ilgili günün ücretinin iadesini, farkının geri ödenmesini bekliyorum! Bir daha mı ETS asla! Hizmet kalitesi sıfır!

Halime Halime 2.618 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler