15 Mayıs 2013

Etki Ayakkabı Ayakkabı Açılma Yaptı!

Pendik Etki Ayakkabı mağazasından Şubat ayında aldığım ayakkabı açılma yaptı. Ayakkabıyı kendilerine götürdüğümde İzmir deki fabrikalarına göndereceklerini ve 15 gün beklememiz gerektiğini söylediler. 20 gün sonra tekrar aradığımda ise fabrikanın yandığını ve bir hafta kadar daha beklemem gerektiğini söylediler.

Tabi bu arada konu ile ilgili bana kesinlikle dönüşleri olmadı. Tekrar aradığımda da dalga geçer gibi beni aradıklarını ve fabrika ile görüşüp bilgi vereceklerini söylediler. Bu arada bende İzmir deki fabrikalarını araştırmak için İzmirdeki Etki ayakkabı mağazasını aradım. Oradaki beyfendi İzmir de fabrikalarının olmadığını ve yanlış söylediklerini bildirdi. 3 aydır para iadesi bekliyoruz.

Gülay 287 Okunma

Cevaplar

  • Etki Ayakkabı Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın; Gülay Koç Etki Deri olarak tüm ürünlerimizi kendimiz üretmiyoruz.Firmamıza bağlı Üretim yapmakta olan onlarca fabrika bulunmaktadır. Yanan fabrika Etki nin kendi fabrikası değildir,fason üretim yaptırdığı bir fabrikadır. Bu durum yalan söylenemeyecek kadar gerçek ve acı bir durumdur... İzmir deki Etki mağazasına gelince şirketimiz bünyesinde yer almayıp. Tamamen taklit bir kuruluştur ve avukatlarımız buradaki etki mağazasıyla ilgili hukuki süreci başlatmış bulunmaktalar. Para iadeniz ise size ürün iadesine müteakip hemen yapılmıştır.sorgulamanızı bankanız üzerinden devam ettiriniz... teşekkürler. Etki Ayakkabı Müşteri İlişkileri dep.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön