27 Mart 2013

Eti Pazarlama Küflü Browni!

Bugün vardiyalı olduğum için saat 23 de çıktım para atılıp alınan makinelerde iki tane eti browni aldım. normal eti browni biraz yedim tadı çok kötü idi, hatta ağzım tadı yok zannettim bi arkadaşa tattı çaktım ki browninin küf içinde olduğunu gördüm.

Şu an miğdem çok kötü kendimi hiç iyi de hissetmiyorum. browninin son kullanma tarihide geçmemiş. insan sağlığı ile nasıl oynarsınız. tel numaralarınızı arıyorum ancak şu saat itibarı ile irtibatta kimse ile geçemedim. diğer tekini eşime almıştım ve hamile .

Uğur 188 Okunma

Cevaplar

  • Uğur20 Mayıs 2013

    Sevğili Arkadaşlar ve Şikayetvar.com yetkilisi vede Eti Pazarlama Yöneticleri, Bu şikayeti yazdıktan hemen sonra acil servise başvurdum (İzmir Çiğli Devlet Hastanesi) maglum kalablıktı,zehirlendim kusuruyorum karnım agrıyo diyip öncelik istedim ama sadece benden hemen bir tüp kan alıp sıranızı bekleyin dediler,ama 10 dk sonra doktor hanım dahil dışarı çıkıp hemen beni yatırıp önce sodyum içirdiler daha sonrada migdem yıkandı serum bağlandı,çünkü kanımda browniden kaynaklı zehir tespit edilmişti,bütün gece hastanede kaldım,doktor hanım beni adli tıpa yönlendirdi ama ben bu durumu büyükmek istememiştim koskoca bir firmayı kötülemek marka değerine zarar vermek gibi düşüncem olsun istemedim,açık söylüyorum insanlık hali küçük bir hatadır diye düşündüm.ama asıl hatalr zinciri eti pazarlamanın nasıl bir değer taşıgı daha sonra ortaya çıktı,benden küflü browniyi istediler yolladım.bana inceleyeceklerini söylediler ve 15 gün sonra beni arayıp browni küflü pakette açılma olduğu ihtimali var özür dileriz dediler,ve 1 hafta sonra herhangi bir marketten 10 tl ye alabileceğiniz eti ürünleri olan bir küçük paket yolladılar,işte zihniyet..ben ne isterlerese yaptım ama bir kez bile etiden beni ziyarete gelipte dinlenmedim,ilği alaka görmedim.ben zehirlendim hastenede bir gece yattım kimsenin umurunda olmadı.ne söylenebilirki...ben gerçekten çok iyi niyetli oldum hiç bir beklentimde olmadı ama ilğileri alakaları olsun isterdim.

  • Eti Gıda Temsilcisi27 Mart 2013

    Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön